RESIN LAB

shop-resinlab-wazon

RESIN LAB - co tworzymy?

Tęsknimy za czasami , w których każdy osobisty przedmiot był wyjątkowy, a jego największą wartością była zamknięta w nim cząstka duszy rzemieślnika, który go wykonał. Chcieliśmy te czasy przywrócić – dla siebie i dla naszych Klientów. Fascynacja możliwościami jakie daje żywica epoksydowa skłoniła nas do wieloetapowych eksperymentów. Ich efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Resin, czyli żywica, a w tym wypadku żywica epoksydowa, to centrum naszych twórczych zainteresowań. Choć budzi ona skojarzenia głównie z bezbarwnym materiałem przemysłowym, to odpowiedni rodzaj żywicy, w połączeniu z kolorowymi pigmentami, może przybierać różnorodne barwy i kształty. Miesiące eksperymentów, badań i poznawania jej natury pokazały nam, że żywica, chociaż kapryśna, to jest warta każdej spędzonej z nią minuty.

RESIN LAB - rzemiosło wysokiej jakości

Od lat mamy do czynienia z rzemiosłem w niemal każdym tego słowa znaczeniu. Obcowaliśmy już ze sztuką teatralną czy architektoniczną, co sprawiło, że zechcieliśmy wreszcie sami oddać się twórczości i poczuć magię wykreowania czegoś nowego. Doświadczenie pracy w teatrze wyzwoliło w nas kreatywność, a długoletnia aktywność w sektorze renowacji zabytków, nauczyła cierpliwości do wieloetapowych procesów tworzenia. I choć nawet najmniejszy wisiorek czy kolczyki potrzebują ogromnych nakładów pracy, zaangażowania i… czasu, wierzymy, że warto czekać.

RESIN LAB - oferta biżuterii

Czy uważasz, że w obecnych czasach słowa oryginalny czy unikatowy straciły na wartości? Jeśli tak to dobrze, że tutaj jesteś!
Biżuteria z żywicy i drewna, którą tworzymy w naszej pracowni jest niepowtarzalna i możemy Ci to udowodnić. Nie znajdziesz w naszym sklepie dwóch takich samych (Ba! nawet podobnych) elementów. Każdy produkt to inna inspiracja, autorski projekt i ręczne wykonanie. My wiemy, że biżuteria artystyczna, to musi być coś więcej. Tworzymy tak, żeby każdy znalazł tutaj coś wyjątkowego dla siebie albo odkrył doskonały pomysł na prezent. Dbając o alergików, komfort noszenia i wygląd naszej biżuterii używamy tylko srebra próby 925.

Debowy-stolik-boczny
Wisiorek-z-drewna-oliwkowego-i-zywicy-inspirowany-oceanem
shop-resinlab-Zegar-scienny-z-orzecha-wloskiego
shop-resinlab-Wisiorek-z-drewna-i-zywicy-w-ksztalcie-serduszka
  • RESIN LAB Mateusz Śliwiński
  • ul. księdza Kazimierza Siemaszki 24/23
  • 31-207 Kraków
  • 509 456 863
  • biuro@resinlab.pl