Retrocegiełka

retrocegielka_cegly-dom

Retrocegiełka — od lat pomagamy klientom tworzyć piękne i funkcjonalne wnętrza

W obecnych czasach rynek meblarski słynie z minimalistycznych wzorów, tworzonych specjalnie pod nowoczesne wnętrza. Odwiedzając popularne sklepy meblowe przeważnie natykamy się na produkty, które królują w większości Polskich domów.
Ale co w przypadku, gdy Ty oczekujesz oryginalnych i nietypowych rozwiązań? Meble ze starego drewna to produkt, który potrafi zaspokoić nawet te najbardziej wymagające gusta.

Oryginalne meble i cegły rozbiórkowe

Zacznijmy od tego, że zaskoczy Cię ich solidne wykonanie. Doskonale sprawdzą się nawet w łazienkach, gdzie panuje ogromna wilgoć, na ogół wpływająca na stan szafek i ich przedwczesne zużycie. Malownicze sęki dodadzą uroku i niepowtarzalnego wyglądu. Połączenie tak naturalnego materiału jakim jest drewno z czarną, masywną stalą to efekt, który nie miał prawa się nie udać. Autentyczna struktura dębowych bądź sosnowych desek i wyraźnie widoczne kontynuacja słoi czyni produkt jeszcze bardziej wyjątkowym.

Retrocegiełka – idealny element wykończenia wnętrza z duszą

Nowoczesne, minimalistyczne, skandynawskie wnętrza będące odwzorowaniem katalogu salonu meblarskiego to nie Twoja bajka? Jeśli chcesz stworzyć unikatową przestrzeń z duszą, wykorzystaj szlachetne materiały wykończeniowe. Na poszczególnych elementach, które dostarczamy naszym Klientom, widoczne są ślady “dawnego życia”. Płytki ze starej cegły rozbiórkowej kryją w sobie długą historię oraz ogromny potencjał. Każdego dnia udowadniamy, ile można zyskać dzięki recyklingowi – rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić pieniądze, czas, ale nie tylko. Zachęcamy do obejrzenia galerii, w której znajdziesz wykonane przez nas płytki, drewniane meble i znacznie więcej!

retrocegielka-sciana-cegly
retrocegielka-cegly-salon-fryzjerski
retrocegielka-cegly-na-scianie
retrocegielka-dom-cegla-na-scianie