Rhizoma

Rhizoma - rękodzieła

Założona w 2018 roku inicjatywa Rhizoma gromadzi w jednym miejscu wyjątkowe prace inspirowane materią i duchem przyrodyRhizoma to sklep internetowy z rękodziełem.  Niezależnie od tego, czy planują Państwo zmianę dekoracji we wnętrzu mieszkania, czy też szukają odpowiedniego prezentu dla bliskiej osoby – nasza oferta z pewnością zadowoli nawet Klientów o największych wymaganiach. Przedmioty wykonywane ręcznie są wyjątkowe. Rękodzieło artystyczne jest efektem pracy ludzi ceniących piękno i chcących się nim podzielić, doskonale sprawdzą się w roli unikatowych prezentów na każdą okazję.

Nasz asortyment

Oferujemy ręcznie malowane obrazy, figurki dekoracyjne, rzeźby do domu, ikony pisane na zamówienie, zegary ścienne, ręcznie malowane cyferblaty zegarków, ceramiczną zastawę, niepowtarzalne meble z drewna, lampy z lin i belek, grafiki, rysunki satyryczne, a także wiele innych przedmiotów, w które przelano duszę. W tym wielkim przedsięwzięciu współpracują z nami malarze i ceramicy, zegarmistrz, metaloplastycy, odlewnicy, rzeźbiarze, graficy pracujący na ręcznych prasach, rysownicy, fotografowie, kolekcjonerzy, pisarze nawet, ikonopiści, ludzie spędzający codziennie wiele godzin w swoich pracowniach, otoczeni niezwykłymi przedmiotami i nimbem magicznej atmosfery.

Bliskość z naturą

Chcemy pomóc wprowadzić do domów spokojną, medytacyjną linię horyzontu, odpowiedzieć na potrzebę odpoczynku, zrównoważenia potrzeb ducha i ciała, zaniedbanych w pośpiechu dnia codziennego. Nasi artyści potrafią oddać to, co nieuchwytne – ulotne piękno oraz przenikające uczucie bliskości z naturą. Możecie wybrać obraz, który do Państwa przemówi – otoczcie się fauną i florą, poczujcie wewnętrzny spokój, bądź podarujcie go innym.