Rodzinny weekend w Targach Kielce już w kwietniu!

TargiKielce_Dom i ogrod odwiedzający

DOM, OGRÓD i TY to jedna z ulubionych wśród kielczan pozycji w kalendarzu imprez targowych. Tegoroczna odsłona, która odbędzie się w weekend 23-24 kwietnia w Targach Kielce, jak zwykle dostarczy ciekawych inspiracji, fachowych porad i najnowszych trendów do domów i ogrodów. W tym roku zwiedzający wejdą za darmo!

Wystawcy i zwiedzający w jednym miejscu!

Kwietniowe wydarzenie to jedna z ulubionych wystaw wśród mieszkańców naszego regionu. Corocznie odwiedza ją ponad 20 000 gości, którzy i w tym roku będą mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą produktów i usług oferowanych przez wystawców. Wśród nich znajdą się artykuły wyposażenia wnętrz, produkty związane z ogrodnictwem, materiały budowlane, zdrowa żywność i ekokosmetyki. Na stoiskach nie zabraknie producentów i dystrybutorów kominków, klimatyzacji, okien, drzwi, czy paneli fotowoltaicznych. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy firmy, które chciałyby zaprezentować swoją ofertę i jednocześnie nawiązać kontakty biznesowe, które otworzą przed nimi nowe ścieżki rozwoju i sprzedaży.

Wszystko dla domu i ogrodu!

Koniec kwietnia to idealny czas na zaplanowanie remontu domu, odświeżenia mieszkania, czy przygotowania ogrodu do sezonu letniego. Aby zrobić to zgodnie z obowiązującymi trendami, wykorzystując najnowsze technologie i produkty wyposażenia wnętrz, nie zapominając o najważniejszym – ogrodzie, koniecznie należy odwiedzić kielecki ośrodek wystawienniczy! Duży wybór roślin, sadzonek i krzewów, które mogą wypełnić ogrody, tarasy i balkony, dodając im nowego oblicza, będzie można odnaleźć właśnie podczas rodzinnego weekendu w Targach Kielce.

Postaw na EKO!

Wszyscy zainteresowani ekologicznym stylem życia odnajdą coś dla siebie w strefie ECO-STYLE. Na stoiskach wystawców będzie można zakupić ekologiczną żywność i podpytać o nieinwazyjne sposoby upraw oraz zapoznać się z szeroką ofertą ekokosmetyków. Te z roku na rok zyskują coraz większe grono sympatyków i cieszą się ich uznaniem. Dla tej części zwiedzających nie zabraknie ciekawych pokazów i możliwości ich testowania.

Rękodzieło w modzie!

Ręcznie wykonywane przedmioty codziennego użytku, dizajnerska biżuteria, czy prawdziwe dzieła sztuki to tylko nieliczne przykłady tego, co będzie można zobaczyć i zakupić podczas rodzinnego weekendu w Tragach Kielce. Hand made to popularne określenie ręcznie wykonywanych produktów, które przykuwają uwagę odbiorców i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nie inaczej będzie w tegorocznej odsłonie imprezy, na której zobaczymy liczne grono wystawców z kraju i zagranicy.

 

Wydarzenie DOM, OGRÓD i TY to doskonała okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy w weekend od 23 do 24 kwietnia do Targów Kielce!

Napisany przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Kontakt dla firm
Cieszymy się, że do nas zajrzałeś. Jeśli jesteś producentem albo dystrybutorem produktów,...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *