Ryssa

ryssa-zdjecie-glowne

Ryssa — łączymy design z komfortem użytkowania

Wnętrza to Nasza pasja. Od najmłodszych lat jesteśmy wrażliwi na ich piękno. Postanowiliśmy stworzyć sklep z produktami odpowiadającym nowoczesnym trendom w każdym stylu, by zaspokajać potrzeby współczesnego użytkownika. Także Twoje! Rozgość się i rozejrzyj, jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas coś wyjątkowego do swoich czterech ścian.

Oświetlimy

Nasz sklep internetowy z oświetleniem oferuje szeroki wybór różnego rodzaju źródeł światła. Znajdziesz u nas wiele nowoczesnych i minimalistycznych lamp, które odznaczają się wyjątkowym designem. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników stylowych dodatków. Niebanalne formy w połączeniu z uniwersalną kolorystyką sprawiają, że całość przyciąga uwagę i prezentuje się niezwykle nowocześnie.

Udekorujemy

W naszym sklepie internetowym oprócz lamp, oferujemy również inne stylowe dodatki do wyposażenia wnętrz. Dzięki czemu nie tylko oświetlisz swój dom, ale również wprowadzisz do niego wyjątkową atmosferę za pomocą różnych dekoracji. To właśnie za ich pomocą podkreślisz swój indywidualny styl. Nowoczesny? Klasyczny? A może glamour? Wszystko tak naprawdę zależy tylko od Ciebie!

ryssa-lampa-z potrójnym abażurem z juty Siena
ryssa-lampa-Etica 2
ryssa-Złoty żyrandol Floki
ryssa-lampa-Fabius 3