Salt

taras-kwiaty-ozdoby

Salt - kilka słów o naszym sklepie

Tworząc ofertę zastanawialiśmy się, co powinno się znaleźć na naszych sklepowych półkach. Idąc tym właśnie tropem, wybraliśmy takie elementy wyposażenia i ozdoby, dzięki którym przestrzeń zyskuje wyjątkową oprawę. Boho to fantastyczny mix naturalnych materiałów, ciekawych faktur, kolorów ziemi i motywów etnicznych. Takie są również polecane przez nas ozdoby do wnętrza boho, stylowe dodatki do mieszkania, meble czy rattanowe dekoracje. Starannie wykonane przez lokalnych rzemieślników przedmioty z różnych odległych zakątków świata, zachwycają bezpretensjonalnością, prostotą i niepowtarzalnym charakterem. Przywodzą na myśl morze, piasek i beztroski czas spędzony z bliskimi.

Salt - stylowe dodatki do mieszkania w stylu boho

Szybko się przekonasz, że boho dodatki to nie tylko efektowny element dekoracyjny. Ozdoby do mieszkania w duchu dawnej cyganerii wprowadzają do wnętrza harmonię, równowagę i upragniony spokój. Te, które spotkasz w naszym sklepie powstały z drewna, rattanu, sznurka, mosiądzu czy marmuru. Pośród stylowych dodatków do mieszkania, które oddajemy w ręce miłośników nieszablonowych aranżacji, znalazły się deski do krojenia, zachwycające makramy, efektowne wieszaki, misy czy dekoracyjne dzbany. Pochodzenie i sposób powstawania przedmiotów mają dla nas znaczenie – uważamy, że wyroby z duszą powstają m.in. w rękach lokalnych rzemieślników. Dodatki z naszego sklepu online pochodzą więc od balijskich czy jawajskich artystów-rzemieślników i samo to czyni je już na swój sposób wyjątkowymi.

Salt - rattanowe dekoracje

Na uwagę zasługują także stylowe rattanowe dekoracje z naszego sklepu do wnętrz, urzekające swoim kształtem i formą. W tej kategorii artykułów do mieszkania dominują ręcznie wyplatane przez artystów lampy i abażury. Tego typu oświetlenie może dawać przyjemny półmrok oraz znakomite rozproszenie światła – dzięki niewielkim otworom w kloszu z rattanu można zręcznie eksperymentować z oświetleniem. Rattanowe dekoracje i ozdoby są zresztą jednymi z naszych ulubionych materiałów plecionkarskich. Naturalny surowiec jest trwały, a jednocześnie wygląda lekko i niezobowiązująco, dokładnie tak jak wielu z nas wyobraża sobie pobyt w chatce nad morzem np. na jednej z wysp indonezyjskich.

salt-poduszka
salt-lustro
https://salt.com.pl/
wazon-w-muszelki