SALUS Controls

SALUS Controls - kilka słów o marce

SALUS Controls od lat projektuje automatykę budynkową dla branży grzewczej. W naszej ofercie znaleźć można nowoczesne rozwiązania, służące do sterowania każdym typem ogrzewania. Szerokie doświadczenie pozwala nam dobrze odczytywać potrzeby ludzi i wprowadzać na rynek produkty, które trafiają w dziesiątkę. Wiedząc czego oczekujecie, tworzymy urządzenia, które nie tylko sterują temperaturą, ale też są ekologiczne, ekonomiczne i przyjazne w obsłudze. Przyświeca nam zasada: Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań

 

Projektujemy najlepsze rozwiązania do Waszych domów

W ostatnich latach odważnym krokiem weszliśmy w inteligentne technologie. Przykładem tego jest nasz SALUS Smart Home – system, który w ekonomiczny i nowoczesny sposób (aplikacja mobilna) pozwala sterować pracą ogrzewania podłogowego, grzejnikowego oraz mieszanego z dowolnego miejsca na świecie. SALUS Smart Home zapewnia kontrolę urządzeń za pomocą prostej aplikacji na telefon.

SALUS Controls - troska o środowisko

Potencjał nowoczesnych technologii w walce z zanieczyszczeniem powietrza i SMOGIEM nadal nie został przez Polaków w pełni wykorzystany. SMOG w polskich miastach i wsiach to poważny problem ekologiczny. W okresie największego zanieczyszczenia, czyli w sezonie grzewczym, w powietrzu unosi się gęsta mgła zanieczyszczeń, które wdychamy, a które nam szkodzą. W trosce o środowisko naturalne oraz zdrowie ludzi, radzimy, jak zmniejszyć emisję szkodliwych gazów i pyłów. Co zrobić, aby unikać przesterowań i niepotrzebnego marnowania energii? Mądre sterowanie ogrzewaniem to cenne narzędzie w tej trudnej walce.