Salus Expo

salus-expo-dach

Salus Expo – specjaliści od izolacji i dociepleń domów, obiektów przemysłowych i budynków gospodarczych!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży izolacyjnej. Nasz zespół to grupa doświadczonych specjalistów, w tym inżynierów budownictwa, którzy ciągle doskonalą swoje umiejętności i – poszukując nowości na całym świecie – zawsze o krok wyprzedzają branżowych konkurentów. Mamy 20-letnie doświadczenie w budownictwie, w tym od 10 lat działamy w branży izolacyjnej i dociepleń natryskowych. Wykonujemy również zlecenia nietypowe, trudne, ale też wymagające dużego doświadczenia, wiedzy i umiejętności. Jesteśmy liderem wśród usług termoizolacyjnych w północno-wschodniej Polsce. Rozwój technologii izolacyjnej wymaga nieustającego doskonalenia rozmaitych metod ocieplenia pod trzema względami: energooszczędności, ekonomii i ekologii. Krokiem milowym w branży okazały się natryskowe izolacje termiczne pianką PUR kanadyjskiej marki Icynene czy amerykańskiej Demilec. To bezkonkurencyjne rozwiązania, które podbiły światowe rynki – pod każdym względem przewyższają tradycyjne sposoby ocieplania dachów, stropów, ścian czy fundamentów. Świetnie sprawdzają się także przy izolacji obiektów przemysłowych i budynków gospodarczych.

Doświadczona kadra pracownicza

Salus Expo tworzy doświadczony zespół, który posiada specjalistyczne wykształcenie. Nasi pracownicy odbywają też regularne szkolenia, przechodzą cykliczne audyty i – aby przystąpić do pracy – muszą zdać odpowiedni egzamin audytorski. To wszystko sprawia, że możemy poszczycić się eksperckim zespołem, który posiada nie tylko doświadczenie, ale także umiejętności i gruntowną wiedzę na temat izolacji i dociepleń różnego rodzaju budynków. Oferujemy kompleksową usługę: od pomiarów i sprawdzenia stanu budowy, po doradztwo i dostosowanie odpowiedniej oferty. Zaspokajamy wszelkie zapotrzebowania na etapie obsługi inwestycji, bo wychodzimy z założenia, że dom, siedziba firmy czy każda inna forma budynku powinny służyć człowiekowi najdłużej jak to możliwe.

Sprzęt najwyższej jakości

Pracujemy wyłącznie w oparciu o nowy sprzęt z najwyższej półki. Nasze reactory Graco i  PMC USA do natrysku pianki PUR gwarantują zachowanie optymalnych parametrów temperatury i ciśnienia, co przy aplikacji izolacji natryskowej ma kluczowe znaczenie. Posiadamy też kompleksowe wyposażenie – własne rusztowania, podesty i niezbędne narzędzia do wykonania usługi np. nagrzewnice. Dzięki temu izolację natryskową możemy aplikować nawet przy -25°C (-30°C)!

salus-expo-budowa
salus-expo
salus-expo-docieplanie
salus-expo-docieplenie-dachu
  • Mariusz
  • tel. + 519 592 892
  • izolacje@salus-expo.pl
  • Radek
  • tel. 512 822 432
  • ocieplenia@salus-expo.pl