Sanjo

sanjo_glowne

Sklep z wyposażeniem łazienek i toalet

Toalety w budynkach użyteczności publicznej to miejsca wymagające nie tylko starannego zaprojektowania, uwzględniającego fakt, że przewija się przez nie wielu ludzi o różnych potrzebach, ale także wyposażenia w akcesoria z najwyższej jakości materiałów łatwych w codziennym utrzymaniu i konserwacji.

Sanjo — wieloletnie doświadczenie i praktyczna wiedza

Nasz sklep internetowy z akcesoriami do łazienek sanjo.pl oferuje kompleksowe wyposażenie każdego sanitariatu. W jednym miejscu znajdą Państwo wieszaki łazienkowe, baterie łazienkowe, dozownik do mydła i pojemniki oraz środki czystości.

Zakładamy, że wyposażenie łazienek i toalet to ten etap finalizowania inwestycji budowlanej, na którym najwygodniej skorzystać z oferty sklepu online z sanitariatami i znaleźć w niej wszystko, co potrzebne do urządzenia komfortowej łazienki. Oferujemy wyposażenie dla hoteli, lokali gastronomicznych, szkół, przedszkoli i innych. Przewidujemy rabaty dla stałych klientów oraz promocje. W naszym sklepie dobre ceny idą w parze z doskonałą jakością produktów, a nasz cennik, co warte podkreślenia, uwzględnia szeroką rozpiętość cen, umożliwiając Państwu dokonanie wyboru w zależności od Państwa możliwość inwestycyjnych.

Sanjo.pl to wygodny, intuicyjny sklep internetowy

W dobrze zorganizowanej przestrzeni publicznej toalety i łazienki są funkcjonalne, estetyczne i zawsze utrzymane w czystości. Sklep online Sanjo.pl już od początku istnienia dba o zaopatrzenie hoteli i toalet publicznych w nowoczesne akcesoria łazienkowe. Szczególną uwagę zwracamy na akcesoria do łazienek i wc o specjalnym przeznaczeniu: do pomieszczeń organizowanych z myślą o rodzicach najmłodszych dzieci (wygodne przewijaki ścienne do łazienki to absolutne minimum) oraz osobach niepełnosprawnych. Armatura do łazienek i akcesoria dla osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu muszą spełniać liczne warunki regulowane stosownymi przepisami.

Produkty najwyższej jakości na wyciągnięcie ręki

Sklep internetowy sanjo.pl umożliwia wyposażenie toalet hotelowych i innych toalet publicznych w certyfikowane utensylia dla niepełnosprawnych, m. in.: uchwyty, taborety czy siedzisko prysznicowe. Wszystkie akcesoria wykonane są z takich materiałów, które umożliwiają osobie niepełnosprawnej nie tylko bezpieczeństwo ale i komfort użytkowania. Stal szlachetna albo stal powlekana tworzywem sztucznym gwarantuje, że korzystająca z łazienki lub ubikacji osoba z ograniczeniami ruchowymi nie poślizgnie się, nie upadnie i wykona wszystkie czynności samoobsługowe w sprzyjających warunkach.

sanjo_mydelniczka
sanjo_suszarka
sanjo_urzadzenie
sanjo_3