Sasko

sasko-prysznic

Sasko - skąd wziął się pomysł na produkcję drążków?

To czysty przypadek, który miał początek w naszej łazience. Nie mogliśmy znaleźć drążka prysznicowego do naszej wanny a te oferowane na rynku nie spełniały naszych oczekiwań. Tak narodził się pomysł tworzenia drążków prysznicowych, które będą funkcjonalne, solidne, praktyczne oraz wytrzymałe.

Sasko - stylowe artykuły dekoracyjne

Łazienka, niezależnie od jej wielkości, to przestrzeń, która powinna łączyć wyjątkową funkcjonalność z nienagannym stylem. Tu zaczynamy każdy dzień, a potem przygotowujemy się do nocnego odpoczynku. Ważne jest nie tylko to, by w łazience wszystko znajdowało się na swoim miejscu, lecz również to, by czas spędzany na codziennych czynnościach upływał w miłym otoczeniu. Wybierając produkty SASKO, zyskujecie doskonałe wyposażenie oraz stylowe artykuły dekoracyjne. W ofercie znaleźć można innowacyjne drążki do zasłon prysznicowych, które zdobyły uznanie w Polsce i za granicą. Świetnie się sprawdzą zarówno w łazienkach domowych, jak również w obiektach usługowych – hotelach, pensjonatach, domach spokojnej starości oraz szpitalach.

Sasko - gwarancja jakości

Firma SASKO wciąż udoskonala swoje wyroby oraz wdraża nowe technologie produkcji, by stale podnosić jakość oferowanych produktów. Drążki są wykonane z wysokiej jakości stopu aluminium PN – PA38 (EN 6060), który charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na korozję i dobrą plastycznością. Drążki produkowane są przy pomocy zaawansowanych technicznie urządzeń.
Są malowane proszkowo zgodnie z normą ISO 9001:2008 (kolor biały RAL 9016), średnica rury aluminiowej 25 mm, grubość ścianki 1,5 mm. Na koniec każdy drążek przechodzi szczegółowy proces kontroli jakości.

 

sasko-drążek
sasko-drążek-kątowy
sasko-rura-prysznicowa
sasko-rura