SCHOLZ

brama-garazowa

Producent bram SCHOLZ

Producent Bram ScholZ to firma, której produkty wykonywane są z najwyżej jakości komponentów, przyjaznych dla środowiska, dostarczanych przez wiodących producentów na rynkach europejskich. Każdą bramę traktujemy indywidualnie, a najważniejszy dla nas jest klient. Dzięki szerokiej gamie kolorów oraz wzorów, produkty Marki ScholZ spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze bramy jesteśmy w stanie polakierować na każdy kolor RAL oraz okleić na każdy kolor takich producentów oklein jak Renolit, Cova, LG, Hornschuch co pozwala dopasować się do każdej elewacji, okien, ogrodzeń czy drzwi wejściowych.

Bramy segmentowe od SCHOLZ

Bramy segmentowe, zwane inaczej panelowymi to najczęstszy wybór klientów poszukujących solidnej bramy, czy to garażowej, czy przeznaczonej do hali produkcyjnej lub magazynowej. Bramy o konstrukcji panelowej mają wiele zalet, mogą być dostarczone w niemal dowolnym rozmiarze.
Oferowane przez nas produkty zapewniają maksymalne bezpieczeństwo ich użytkowania, bramy produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami. Dzięki wykorzystaniu ocynkowanej blachy wypełnionej poliuretanową pianką o grubości 40 mm do produkcji paneli bram segmentowych nasze bramy zyskują wysokie właściwości termoizolacyjne i doskonałą izolację akustyczną.Nasza siec dystrybutorów powiększa się każdego dnia, nie tylko w Polsce. Od początku działalności współpracowaliśmy z zagranicznymi odbiorcami, dzięki temu nasze bramy montowane są w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji, Hiszpani, a nawet w USA. Nasi klienci otrzymują pełne wsparcie naszych przedstawicieli handlowych, doradców i marketingu.

Standard bramy segmentowej garażowej Marki SCHOLZ

— panele o grubości 40mm, dwuścienne stalowe (gr. 0,5mm), wypełnione bezfreonowym poliuretanem;

— wewnętrzny kolor biały w strukturze STUCCO;

— sprężyny skrętne, lakierowane, kuleczkowane (zapobiega pęknięciom powstającym w wyniku naprężeni, tarcia, zmęczenia materiału);

— dodatkowe zabezpieczenie przed pęknięciem linek w przypadku bram przemysłowych;

— linki stalowe, ocynkowane, z rdzeniem PP, o grubości 3 mm, nawinięte na bęben;

— okucia boczne w kolorze białym, zawiasy ocynkowane;

— górna uszczelka w profilu nadprożowym; dolna uszczelka wsuwana w panel, profil stalowy ukryty;

— stal konstrukcyjna 1,5mm [ 2mm w [przypadku bram przemysłowych]

— tylna belka; uchwyt dolny regulowany;

— uchwyt wewnętrzny;

— napędy światowych producentów;

— każdy napęd ma wbudowany detektor przeszkód – jest przeciążeniowy;

Solidna i bezpieczna konstrukcja

Solidność konstrukcji i Twoje bezpieczeństwo to nasze priorytety. Każda brama zbudowana jest z materiałów od najlepszych dostawców, a zastosowane rozwiązania dbają o bezpieczeństwo Twoje, Twojej rodziny oraz Waszego domu.

 

Szybka dostawa i montaż

Wiemy, że czasami czas jest najważniejszy. Dlatego zawsze możesz u nas kupić najpopularniejsze wymiary bram od ręki. Robimy też wszystko, aby nasze bramy dało się w zamontować w jak najkrótszym czasie.

 

Trwały mechanizm otwierania

Wybieramy najlepszych – dlatego mechanizmy otwierania w naszych bramach pochodzą wyłączenie od dostawców, będących liderami rynku. Obliczone na tysiące cykli będą Ci służyły przez lata.

Dystanse teflonowe

Dystanse teflonowe, które utrzymują bramę w osi oraz zapobiegają kantowaniu się bramy. Uchwyt dolny jest aluminiowy z regulacją.

 

Oszczędność miejsca

W dzisiejszych czasach liczy się każda sekunda i każdy metr. Produkowane przez nas bramy segmentowe są tak kompaktowe jak to możliwe, aby oszczędzić cenne miejsce zarówno w Twoim garażu, jak i na podjeździe.

 

Uniwersalne zastosowanie

Produkujemy bramy we wszystkich wymiarach, również nietypowych. Nasze bramy mogą być wykorzystywane zarówno w domach, jak i obiektach handlowych, czy przemysłowych, a także garażach jedno i dwustanowiskowych.

 

Wysoka estetyka

Dzięki własnej lakierni jesteśmy w stanie zaproponować bramę w dowolnym kolorze tak, aby jak najlepiej pasowała do Twojego domu. Oprócz tego oferujemy szereg popularnych kolorów i wzorów oklein.

Trwałe zawiasy

Umieszczenie trzonka zawiasu od wewnątrz pozwala uniknąć problemów z pozycjonowaniem zawiasów. Przejście śruby przez cztery grubości stali zapewnia trwałość ich konserwacji i unika stosowania w przypadku wzmocnienia”

 

Nasza siec dystrybutorów powiększa się każdego dnia, nie tylko w Polsce. Od początku działalności współpracowaliśmy z zagranicznymi odbiorcami, dzięki temu nasze bramy montowane są w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji, Hiszpani, a nawet w USA.

scholz-niebieska-brama
scholz-zolta-brama
scholz-czerwona-brama-przeciwpozarowa
scholz-brama-segmentowa-niebieska
scholz-brama-garazowa-szara
brama-garazowa-z-oknami
garaze
bramy-garazowe-granat
brama-garazowa
niebieska-brama-garazowa-z-drzwiami