Ścianki wodne

ścianki główne realizacja

Ścianki Wodne - kilka słów o firmie

Nasza firma świadczy kompleksową i profesjonalną usługę w instalacji ścianek wodnych jak i doradztwo gdzie i w jakim miejscu najlepiej jest zainstalować tego typu ściankę  oraz dobrać odpowiedni  materiał wykończenia  wodnych  ścian wedle pomieszczenia gdzie będzie  montowane. Atutem naszych ścian Bąbelkowych jest to iż  nie trzeba do nich  doprowadzać żadnych łącz ze stałą woda , wystarczy tylko od czasu do czasu , dolać wodę destylowaną aby woda była bardziej krystaliczna oraz zastosować  środki chemiczne przeciw rozrastaniu się  glonów.

Ścianki Wodne - dlaczego my?

Zaletą  za tym  nasze ścianki są  ultra lekki i cienkie zaledwie 20mm grubości  co pozwala nam uzyskać niesamowity efekt przy  użyciu nie dużej ilości wody zaledwie 35 litrów wody na ścianie np. 250 cm x 100 cm  UWAGA !!! ( nie  są  to ścianki klejone ręcznie ) Jak to jest w innych firmach. Nasze ścianki są  wylewane fabrycznie na zlecenie bezpośrednie naszej firmy, na co posiadamy CERTIFIKATY. Atutem  naszych Ścian Bąbelkowych wodnych   jest to iż  każda część zainstalowana w ściankach jest demontowana oraz zdolna do  wymiany lub naprawy bez konieczności demontażu

Rozświetl swój dom ze Star Wood

Każde z oferowanych ścian wykonujemy na indiwidualne zamówienie naszych klientów. Wykorzystanie Ścianek Bąbelkowych , Barów , nie ma granic mogą  być Instalowane w Restauracjach , Hotelach, Domach, Dysokotekach, Zakładach Fryzjerskich, Gabinetach Spa, Salach weselnych, Targach wystawienniczych , Pokojach do  Kolor-terapii ,   mogą  też  służyć jako  piękne tło Pary Młodej  podczas wesela. Zapraszamy do współpracy architektów, agencje Reklamowe , dekoratorów wnętrz i osób pragnących w ciekawy sposób udekorować swój dom lub pomieszczenie z efektem WOW. Z naszymi ściankami Bąbelkowymi  twoje wnętrze będzie Oryginalne oraz zostanie na długo w pamięci  dla osób które to zobaczą.

ścianka wodna realizacja
ścianka wodna realizacja