SenToMy

SenToMy - materace

Materace to główny element wszystkich sypialni. Bardzo często jest to element niedoceniany przez Kupujących. Nie mniej, to właśnie materace odpowiadają za to, czy śpimy spokojnie, zdrowo, czy odczuwamy komfort. Aby pomóc Państwu w zapewnieniu jak najlepszych warunków do snu, stworzyliśmy unikalne kolekcje materaców sprężynowych, piankowych, lateksowych, w części legitymujących się atestem wyrobu medycznego.

Meble do sypialni

Meble do sypialni, to nie tylko łóżko, materac czy stelaż. To także funkcjonalna szafa, komoda itp. Każda sypialnia także lubi różne meble dodatkowe, jak np. krzesła, fotele, pufy.

Znajdziecie więc tutaj szafy jednodrzwiowe, dwudrzwiowe, trzydrzwiowe, cztero a nawet pięciodrzwiowe. Odkryjecie także naszą bogatą ofertę komód drewnianych i płyty meblowej. Dobierzecie też do łóżek funkcjonalne szafki nocne i toaletki.

Nasze meble do sypialni produkują renomowani polscy producenci. Dlatego znajdziecie tutaj taki firmy jak Arkos, Drewmax, LakSystem oraz wielu innych producentów. Umożliwia to Wam indywidualne dopasowanie mebli do własnych potrzeb.

Akcesoria do snu

Akcesoria do snu, które Państwu tutaj oferujemy, obejmują szeroki asortyment. Oferujemy bowiem tutaj Państwu komfortowe stelaże pod materac, kołdry puchowe i syntetyczne, poduszki wszelkiej maści oraz ochraniacze na materac.

Znajdziecie więc tutaj wszystko to, co wspiera działanie Waszego materaca. Dzięki temu zapewnicie Waszemu materacowi odpowiednie podparcie w postaci stelaża. Uzupełnicie też termiczne właściwości swojego materaca, stosując odpowiednio dobraną kołdrę. Zapewnicie także optymalne podparcie kręgosłupa w jego odcinku szyjnym, kupując ergonomiczną poduszkę ortopedyczną. Ochronicie także swój materac przed przykrymi niespodziankami i zabrudzeniem, stosując jeden z naszych ochraniaczy na materace. Jednym słowem, zadbacie o higienę i komfort Waszej strefy snu.