ServiceSpa

sevice-spa-glowne

ServiceSpa – czym się zajmujemy?

W branży wyposażenia wnętrz i basenów jestem obecny od 1999 roku. Nasza oferta obejmuje projektowanie i aranżację powierzchni basenowych i pomieszczeń SPA. Realizujemy głównie zlecenia Klientów indywidualnych ,większe inwestycje wykonujemy jako podwykonawcy. Skupiamy się na tworzeniu doskonałych miejsc relaksu i wypoczynku. Długoletnie doświadczenie i współpraca z najlepszymi producentami pozwala nam na zaoferowanie kompleksowych rozwiązań dla każdego Klienta.

ServiceSpa – budowa saun

Oferta nasza obejmuje między innymi sauny ogrodowe, które z powodzeniem można wkomponować w ogród tak, żeby stały się nie tylko elementem architektury, ale kojarzył się nam z relaksem, przyjemnością i odizolowaniem od zgiełku świata. Sauna ogrodowa to niebywałe zalety, które potwierdzają już sami użytkownicy.
Propozycja naszych saun obejmuje wiele wersji i wzorów: od tradycyjnych beczek po nowoczesne formy i wysublimowany design. Ogromną atrakcją takiej sauny jest przede wszystkim możliwość korzystania z kąpieli saunowych zimową porą i hartowanie się bezpośrednio na śniegu. Takie zabiegi dają wyśmienite efekty zdrowotne i niesamowitą radość. Gwarancją zadowolenia i dobrego samopoczucia jest oczywiście rozsądne i odpowiedzialne korzystanie z sauny według ogólnych zasad higieny i kultury saunowania.

ServiceSpa – baseny profesjonalne

Baseny spa z rynną przelewową i zbiornikiem wyrównawczym to najlepsze rozwiązanie, jakie można sobie wyobrazić w domowym intymnym spa. Jeżeli istnieje tylko możliwość dodatkowego miejsca na zbiornik wyrównawczy i filtr to polecamy tego typu rozwiązanie.

W profesjonalnych obiektach użyteczności publicznej baseny takie są wręcz pożądane

Niebywała wygoda w obsłudze i wysoka kultura pracy takiego urządzenia zadowoli każdego Klienta. Prawidłowo zaprojektowane zaplecze pozwala na bezobsługową pracę przez dłuższy czas. Obsługa sprowadza się wtedy tylko do okresowego płukania filtra piaskowego i kontroli parametrów wody wyświetlanych na elektronicznym panelu stacji pomiarowo regulacyjnej.
Po okresie około pół roku ewentualne uzupełnienie środków chemicznych w pojemnikach.

Naszą dewizą jest profesjonalne podejście do powierzonego zadania, profesjonalna realizacja i zadowolony Klient. Jesteśmy więc do dyspozycji i z przyjemnością podejmiemy zlecenie zaprojektowania, indywidualnej konfiguracji i uruchomienia takiego zespołu urządzeń.

Świadczymy usługi dla osób posiadających nieruchomości w Hiszpanii.

servicespa-jacuzi_domowe
basen-duzy
service-spa-sauna
spa-basen-w-ogrodzie