Sigma

sigma-lampy-salon-biala-kanapa

Sigma Lighting — polski produkt, światowym design

Sigma Light tworzy swoje lampy w Polsce, w częstochowskim zakładzie produkcyjnym oraz korzysta z polskich podzespołów. Jednocześnie na nasz rodzimy rynek wprowadza światowe trendy z zakresu oświetlenia. Oferuje przede wszystkim nowoczesne lampy, o loftowym, industrialnym i minimalistycznym designie.

Sigma Lighting — jakość przede wszystkim

Wysoka jakość oferowanych produktów jest znakiem rozpoznawczym firmy. Materiały, z jakich są produkowane lampy sygnowane marką Sigma Lighting posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty gwarantujące bezpieczeństwo. Nowoczesne technologie będące podstawą produkcji pozwalają na wyjątkową dbałość o detale czy powtarzalność.

 

Sigma Lighting — wszystko w jednym miejscu

Producent oferuje lampy wiszące, sufitowe, podłogowe, nocne oraz kinkiety. Stale powiększa swoje portfolio produktów, by zaskakiwać użytkowników nowymi propozycjami. Oświetlenie produkowane przez Sigma Lighting znalazło uznanie zarówno w Polsce jak i za granicą, o czym świadczy rozległa dystrybucja, między innymi na teren Francji, Niemiec, Czech, Węgier, Ukrainy, Litwy, Łotwy, czy Finlandii.

 

sigma-lampy-czarne-lampy
lampa-elementy-drewniane
  • SIGMA Dariusz Rodak
  • ul. Szparagowa 34/40
  • 42-200 Częstochowa
  • 34 369 74 05
  • sigmalampy@post.pl