Simply Light

Light Bird simply light

Simply Light - poznaj nas bliżej

Oferujemy Państwu asortyment, który cieszy się szerokim uznaniem, posiada ciekawe wzornictwo oraz wysoką jakość wykonania. Znajdziecie tu Państwo nie tylko wysokiej jakości materiały z których są wykonane lampy, ale również niepowtarzalne kolekcje wykonane ręcznie. Do współpracy zapraszamy wszystkich zainteresowanych: klientów indywidualnych, architektów, dekoratorów, projektantów wnętrz, właścicieli hoteli, pensjonatów oraz restauracji. Zawsze chętnie służymy Państwu pomocą.

Najwyższa jakość materiałów

Jesteśmy zdania, że oświetlenie jest bardzo istotnym elementem wyposażenia oraz wystroju każdego wnętrza. Dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym znaleźć można nowoczesne lampy loftowe, a także w stylu industrialnym bądź skandynawskim oraz poszczególne akcesoria, które umożliwiają naszym Klientom stworzenie indywidualnego projektu oświetlenia. Wszystkie prezentowane produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Ponadto posiadamy akcesoria i gotowe lampy robione ręcznie.

Simply Light - lampy personalizowane

Na naszej stronie znajdą Państwo kreator, z pomocą którego można stworzyć spersonalizowane produkty aranżacyjne, trafiające w indywidualny gust oraz pasujące do konkretnego wystroju wnętrza. Projekt oświetlenia sufitowego uwzględnia takie jego elementy, jak podsufitka (np. w wersji ceramicznej, drewnianej lub metalowej), kable o dowolnej długości w kolorowych oplotach wykonane z różnych materiałów, a także duży wybór oprawek i dekoracyjnych żarówek.

lampa kinkiet złoty simply light
lampa klatka simply light
podsufitowa simply light
lampa sufitowa simply light