Skarbonka roku

skarbonkaroku-mapa-swiata

Skarbonka Roku — pomysłodawca dobrych rozwiązań

Zdarzyło ci się kiedyś pomyśleć: „zaczynam oszczędzać i będę codziennie odkładać 5 zł”? To świetny pomysł, jednak wcale nie tak prosty do zrealizowania. Skarbonka Roku za cel postawiła sobie stworzenie produktu, który znacznie ułatwia oszczędzanie. Na czym polega magia proponowanych przez nich skarbonek?

Skarbonka Roku — patent na oszczędzanie

Firma zdecydowała się postawić na niezawodność. Większość z nam nie radzi sobie z dotrzymywaniem postanowień, dlatego Skarbonka Roku postanowiła nam pomóc. Ich patent polega na tym, że nie będziesz mógł wyciągnąć zaoszczędzonych pieniędzy, dopóki kwota nie osiągnie rocznej sumy codziennego oszczędzania 5 złotych. A to aż ponad 1800 zł zebranych w ciągu 365 dni!

Skarbonka Roku jako pomysł na prezent

Co powiesz na takie rozwiązanie? Uzbieraną sumę wybierzesz tylko wtedy, gdy ilość pięciozłotówek będzie się zgadzać. Sprytne! Taka skarbonka to idealny pomysł na prezent. Zarówno dla siebie, jak i bliskich. Wejdź na stronę producenta i zobacz, jak te produkty prezentują się na ścianach. Mnogość motywów do wyboru pozwala na wybór skarbonki, która nie tylko pozwoli na zebranie niezłej kwoty, ale też uświetni nowoczesne wnętrze.

Nasza skarbonka to prezent dla każdego

W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Podzieliliśmy kategorie produktów, tak by każdy od razu mógł wyszukać coś konkretni e dla siebie. Wśród wielu kategorii jest wiele najpopularniejszych jak – prezenty dla Niej, prezenty dla niego, a także bardzo popularne nasze kalendarze. Jeśli nie znajdziecie na coś konkretnie zawsze istnieje możliwość personalizacji i zrobienia produktu specjalnie na zamówienie. Możecie zrobić własne tło lub dodatkowo jeszcze spersonalizowany napis. Konfiguracji jest naprawdę sporo.
Na naszej stronie internetowej dostępna jest wyszukiwarka, która za pomocą wielu filtrów pozwoli znaleźć prezent dopasowany pod kątem kategorii przeżyć, przeznaczenia, okazji, lokalizacji ceny oraz wielu innych czynników. Tak, aby prezent był dopasowany do zainteresowań osoby, która ma być obdarowana. Tak spersonalizowane wyszukiwanie sprawi, że wybór wymarzonego prezentu będzie łatwy, szybki i przejrzysty.

skarbonkaroku-kalendarz-2022-wakacyjny-skarbonka-scienna
skarbonka-droga
skarbonka-drzewko
skarbonkaroku-skarbonka-whisky
  • Fajny Pomysł
  • Tomasz Gajewski
  • Wojciech Kordowski
  • Ul. Ściegiennego 215
  • 25-116 Kielce
  • +48 733 150 750
  • skarbonkaroku@gmail.com