Skycolor24

sky-color-las

Skycolor24 - piękne wnętrza

Skycolor24 jest POLSKĄ firmą, którą tworzy zgrany zespół profesjonalistów i pasjonatów pięknych wnętrz. Naszym celem jest coś więcej niż tylko dostarczenie produktu do wystroju wnętrz. Oczywiście produkt odpowiedniej jakości, wykonany z dbałością o detale to nasza wizytówka, co nieustannie podkreślają nasi klienci, których stawiamy na pierwszym miejscu – wraz z produktem musi być dostarczona wysokiej jakości obsługa.
U nas nigdy nie spotkasz się ze zniecierpliwieniem, zawsze możesz liczyć na profesjonalną radę i najlepszy dobór materiałów.

Panele szklane na ścianę

Potencjał wielu materiałów wciąż nie jest do końca wykorzystany, a możliwości, jakie dają, są odkrywane stopniowo wraz z pojawianiem się coraz to nowszych technologii. Tak właśnie było z panelami szklanymi na ścianę, które zamówisz w sklepie internetowym SKYCOLOR24. Szkło od wieków jest jednym z najchętniej stosowanych tworzyw dekoracyjnych i budowlanych. Panele szklane z grafiką, które znajdziesz w naszej ofercie, to przede wszystkim nowoczesny i trwały sposób na dopełnienie przestrzeni domowej i biurowej. Tworzywa zastosowane do ich produkcji i montażu pozwalają na instalację wybranego wzoru zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i tych, które są każdego dnia narażone na ekstremalne warunki, czyli w kuchniach i łazienkach.

Obrazy pleksi

Pleksi na wymiar to materiał, który początkowo wykorzystywano do tworzenia tablic i szyldów. Obecnie znalazł swoje zastosowanie również w świecie aranżacji wnętrz jako dekoracja ścienna o efektownym i oryginalnym wyglądzie. Tzw. plexiglass może być stosowane zarówno wewnątrz budynku w formie ozdoby, jak i na zewnątrz jako reklama. Proponowane pleksi z grafiką mają oszlifowane krawędzie, a w połączeniu z bezpośrednim nadrukiem UV pozwalają na tworzenie nowoczesnych i estetycznych dekorów o niesamowitej głębi kolorów oraz ciekawym, połyskującym designie. Możesz wykorzystać je samodzielnie lub dodać im oryginalności, podświetlając zamówione pleksi z nadrukiem taśmą LED.

Ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia fototapety

Poznając bliżej tą technologię druku zrezygnowaliśmy zupełnie z wszystkich innych (do produkcji fototapet). Druk UV w produkcji fototapet jest absolutnie bezkonkurencyjny (całkowicie ekologiczny, najtrwalszy, odporny na zmywanie i ścieranie) – a jednocześnie zapewnia, że Twoja fototapeta przez wiele lat będzie miała kolory, jak przy żadnej innej technologii druku. W standardowej ofercie sklepu internetowego oferujemy najczęściej wykorzystywane przez naszych klientów rodzaje tapet – ale to nie koniec naszych możliwości – jeżeli potrzebujesz innego rodzaju – skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Nasza oferta jest naprawdę szeroka.

Folie samoprzylepne

Uniwersalna ozdoba nie tylko ścian, ale również mebli i sprzętów AGD. Folia samoprzylepna to znacznie tańsza alternatywa na ożywienie wnętrza i odnowienie zniszczonych szafek, niż zakup nowych. Zastąpić może płytki ceramiczne na ścianie w kuchni, zamaskować niedoskonałości na powierzchniach w salonie, sypialni i pokoju dziecka. Powłoka jest trwała, zmywalna i nie wymaga laminowania. Pod światło, druk uzyskuje efekt delikatnej satyny. W ofecie naszego sklepu posiadamy folie samoprzylepne matowe, błyszczące, transparentne, One Way Vision, Easy DOT, folię szronioną. Folia One Way Vision posiada dziurkowaną perforację. Widoczność od wewnętrznej strony pomieszczenia ograniczona jest do 70%, natomiast od strony zewnętrznej widać wyraźnie kolorowy nadruk. Idealnie sprawdza się jako dekoracja szklanych witryn i drzwi oraz szyb m.in. w pojazdach. Przepuszcza częściowo promieniowanie słoneczne – dla zwiększenia trwałości, może być na życzenie pokryta laminatem płynnym.

 

sky-kolor-lazienka
sky-color-monstera
sky-color-kuchnia
obraz-roze-salon
  • SKYCOLOR24 Sp. z o.o.
  • ul. Polna 56/1
  • 43-251 Pawłowice
  • +48 721 676 100
  • bok@skycolor24.pl