Smoker

smoker wędzarnia z mięsem

Niepowtarzalne grillo-wędzarnie - pierwsze modele

Marka Smoker proponuje niepowtarzalne urządzenia przy obróbce termicznej artykułów spożywczych, które wyróżnia źródło ognia, czyli temperatury, umieszczone poza elementami do grillowania, wędzarnią i BBQ.

Prototypami Smoker były dwa warianty grillo-wędzarni “King” oraz “Queen”. Z upływem lat i nabyciu ogromnego doświadczenia, jak i praktyki w obsłudze imprez oraz dzięki uczestnictwu w wielu konkursach, zostały stworzone kolejne modele dopasowane do potrzeb klientów.

Oferta dla klientów indywidualnych i dla biznesu

Smoker oferuje indywidualnym użytkownikom takie modele, jak grillo-wędzarnia Queen, grill WiKing II z przystawkami do wędzenia i rodziną grillo-wędzarnia WiKing II – 300 oraz grillo-wędzarni WiKing II – 400, grill Smoker – KS II 400 wraz z rodziną grillo-wędzarni Smoker – Prince 300, Prince 400, Prince 500 oraz przystawki do wędzenia o średnicach – Ø 300, Ø 400, Ø 500 do modelów Prince i WiKing.

Z kolei dla klientów biznesowych, nastawionych na pracę zarobkową w tym obsługę masowych imprez proponuje takie warianty, jak grillo-wędzarnia King, grillo-wędzarnia King K – 600, grillo-wędzarnia King K – 600 W, grillo-wędzarnia Smoker 600, grillo-wędzarnia Smoker I na lawecie dwie osie, grillo-wędzarnia Smoker II – 500 na lawecie jedna oś, grillo-wędzarnia  Smoker II – 700 na lawecie dwie osie, grillo-wędzarnia Smoker K na lawecie dwie osie oraz grillo-wędzarnia Smoker W 1 na lawecie jedna oś.

Smoker - osiągnięcia i nagrody

Od 2000 roku grillo-wędzarnie Smoker uczestniczą w ważnych imprezach powiązanych z grillowaniem i BBQ, zarówno w kraju, jak i za granicą. Były wielokrotnie wyróżniane na różnego rodzaju konkursach, m.in. na najlepsze innowacyjne urządzenie do gastronomii oraz za wysoką jakość produktu.

Marka Smoker może poszczycić się także własną reprezentację i przedstawicielami, zajmującymi się promowaniem polskich produktów, czyli mięsa wieprzowego, wołowego oraz ryb. Dzięki uczestnictwu w licznych konkursach poznają, a jednocześnie utrwalają zdobytą wiedzę na temat grillowania, BBQ i wędzenia. Dodatkowo kultywują tradycję oraz wdrażają regionalne produkty. A także tworzą własne przepisy, receptury, które są chętnie doceniane i nagradzane.

wędzone ryby
smoker wędzarnia
smoker transport
smoker wędzarnia w ogrodzie