Soluzioni – kompleksowe rozwiązania dla Twojego domu

soluzioni portfolio

Soluzioni to marka oparta na pasji i fascynacji światowym nurtem designu. Dysponuje showroomem, w którym odkryjesz idealne rozwiązania dla Twojego domu. Soluzioni oferuje Ci to, co najlepsze - spójność dodatków, oszczędność czasu i ogromną wygodę.  

Z tego artykułu dowiesz się:

Soluzioni - pełnowymiarowe wyposażenie wnętrz

soluzioni wnętrze

Soluzioni to miejsce doskonałe. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz, sprzedaż materiałów budowlanych oraz dekoracyjnych, doskonała znajomość branży dekoratorskiej, ogromna pasja i fascynacja nurtem światowego designu ugruntowały wysoko jej pozycję na rynku.

 

Proponuje gotowe rozwiązania, oferując bogaty wachlarz usług oraz wysokiej jakości wyposażenie wnętrz o wyszukanym wzornictwie. Pochodzące od producentów znanych na całym świecie. Znajdują się w nim m.in. meble, płytki, tapety, oświetlenie, dywany, tkaniny, armatura i ceramika łazienkowa. Marka ta współpracuje także z renomowanymi i cenionymi pracowniami architektonicznymi. Stale poszerza swoją wiedzę o nowinki z zakresu dekoracji wnętrz.

 

O aktualnych trendach wnętrzarskich przeczytałam w artykule “Trendy we wnętrzach – najnowsze trendy w wykańczaniu wnętrz.”

 

Do dyspozycji klientów Soluzioni jest stacjonarny showroom, dzięki któremu zyskamy nie tylko spójność dodatków, wygodę, oszczędność czasu, ale i porady eksperta. Dzięki bogatemu portfolio, jakie udało się zgromadzić w ciągu wieloletniej działalności będziemy mogli zobaczyć przykładowe metamorfozy wnętrz klientów Soluzioni z zastosowaniem produktów z oferty showroomu.

Showroom Soluzioni - innowacyjny pomysł na udane zakupy

soluzioni kawa

Showroom Soluzioni to nowy pomysł na robienie zakupów, a jednocześnie nowoczesny model w handlu. Jest miejscem, gdzie możemy obejrzeć osobiście interesujące nas aranżacje wnętrz, dotknąć faktur, przyjrzeć się z bliska kolorom i produktom. Dodatkowo możemy spotkać się tu z ekspertami, którzy na żywo, a nie telefonicznie czy mailowo, doradzą nam najlepsze rozwiązania. Pomogą zaplanować udane zakupy i dokonać właściwego wyboru, nie tylko na podstawie strony internetowej.

 

Showroom daje nam nowe możliwości. Życzliwość profesjonalnej obsługi Soluzioni ułatwi nam wybór i pomoże także stworzyć wymarzone wnętrze, które będzie funkcjonalne i dające wiele możliwości. Showroom gwarantuje dostępność do wszystkich produktów w jednym miejscu, bez konieczności odwiedzania innych sklepów.

Najważniejsze zalety showroomu Soluzioni - podsumowanie

soluzioni ekspres do kawy

Showroom Soluzioni to bez dwóch zdań miejsce idealne dla Ciebie. A wszystko za sprawą korzyści również, jakie przynosi. Oto ich podsumowująca lista:

 

  • oszczędność czasu -showroom Soluzioni posiada doskonałą lokalizację, z własnym, bezpłatnym parkingiem,  przy ul 16 Lipca w Chorzowie oraz magazyn w tym samym mieście. Dzięki temu nie musisz odwiedzać kilku sklepów. Wszystko masz w jednym miejscu – meble, płytki, tapety, tekstylia, oświetlenie dodatki, zaaranżowaną ekspozycję, próbniki i wiele innych;
  • niesamowita wygoda – masz możliwość objerzenia wszystkiego w jednym salonie;
  • łatwy kontakt z ekspertami, współpraca z zaprzyjaźnionymi biurami architektonicznymi
  • profesjonalne doradztwo.
  • kameralna atmosfera
  • pyszne espresso
  • stany magazynowe z wybranych kolekcji płytek, zgodnie z obowiązującymi trendami

Soluzioni proponuje nam nowy rodzaj handlu. Showroom to najbardziej innowacyjna wersja sklepu, jaka do tej pory odwiedziliśmy. Lepsza, wygodniejsza, pozwalająca oszczędzić czas. Doskonała w każdym calu.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *