SOTBE

skandynawski-desing

Sotbe — baterie kuchenne i łazienkowe

Nadaj ton swojemu mieszkaniu dzięki nowemu wykończeniu i ciesz się stylem i funkcjonalnością.
Firma Sotbe oferuje baterie kuchenne i łazienkowe, których potrzebujesz, aby stworzyć swoją własną, wymarzoną przestrzeń.
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednouchwytowej baterii zlewozmywakowej, czarnej baterii do wanny w minimalistycznym stylu czy słuchawki prysznicowej ze stali nierdzewnej – w sklepie internetowym Sotbe z pewnością odnajdziesz to, czego szukasz.

Serie w stylu skandynawskim od Sotbe

Sotbe posiada szeroki wybór baterii kuchennych i łazienkowych. W swojej ofercie firma skupia się głównie na stylu skandynawskim i przenosi do każdej ze swoich serii to, co w nim najlepsze.
Lubisz dyskretne projekty łazienek i chcesz połączyć obiektywizm nowoczesnej architektury ze skandynawskim wystrojem? Armatura dostępna w sklepie internetowym Sotbe będzie idealna do stworzenia łazienki w stylu nordyckim inspirowanym naturą. Ich stylowe baterie, zarówno te czarne, jak i w błyszczącym chromie dodadzą charakter Twojemu wnętrzu. Niech te detale dopełnią wygląd Twojego domu.

Sotbe — tylko najlepsza jakość

Kolekcje Sotbe inspirowane stylem skandynawskim prezentują wszystko, co jest w nim najbardziej charakterystyczne. Cechują się funkcjonalnością, prostym, nowoczesnym wzornictwem, a także piękną formą pasującą do każdego wnętrza. To jednocześnie trwałość i najwyższa jakość wykonania, która posłuży Ci na lata, a ich dyskretny design odnajdzie się w mieszkaniu o każdym charakterze.

SOTBE-LOFT-SVART-Bateria-wannowa-scienna-czarna
SOTBE-Bateria-kuchenna-zlewozmywakowa-wysoka-MARDOLA
SOTBE-Bateria-umywalkowa-WYSOKA-NEA-HIGH-SSH
SOTBE--bateria-umywalkowa-NEA-REGULAR
SOTBE-Bateria-umywalkowa-NEA--LONG-SSL
  • SOTBE
  • ul. Piotra Bardowskiego 10,
  • 03-888 Warszawa
  • tel. +48 22 299 41 71
  • tel. +48 881 370 600
  • kontakt@sotbe.com