Spa Ogrodowe

spa_glowne

Spa Ogrodowe – poznaj nas bliżej

Od 1993 roku działamy w branży jako firma SPA Ogrodowe. Codziennie, przy obsłudze każdego Klienta pracujemy na naszą markę – dokładając wszelkich starań, aby stała się rozpoznawalna w całej Polsce. Lata wytężonej pracy dały nam niezbędne doświadczenie, a także możliwość specjalizacji. Szczególną uwagę poświęcamy sprzedaży, montażowi oraz budowie basenów i tarasów. Stawiamy na sprawdzone, nowoczesne technologie od renomowanych producentów.

 

Niveko, Compass Pools, Canadian Spa, Biodesign Pools, Master Spas – to tylko część firm, których produkty znajdziesz w ofercie SPA Ogrodowe. Dbamy o to, aby nasi Klienci mieli dostęp do rozwiązań najnowszych generacji, które pozwalają na czerpanie przyjemności z czasu spędzonego w basenie lub przy grillu – w towarzystwie znajomych.

Co jeszcze znajdziesz w asortymencie sklepu SPA Ogrodowe ze Szczecina?

Nasza firma oferuje projektowanie i budowę wszelkich obiektów, w których pozwolisz sobie na relaks. Tarasy, baseny, hydromasaże wewnętrzne i zewnętrzne, sauny czy grille ogrodowe gazowe – niezależnie, na co się zdecydujesz, zrealizujemy Twój pomysł, angażując się w 100%. Ponadto znajdziesz tutaj wszelkie pomocne akcesoria, takie jak wyposażenie do grilla, chemia do spa, pokrywy termiczna i filtry do wanien z hydromażem pasujące do takich firm jak: Master Spas, Sundance Spas, Wellis, Jacuzzi, Villeroy & Boch lub zadaszenia basenowe.

Nie wiesz, gdzie ulokować swoje spa ogrodowe? Zaprojektujmy wspólnie Twoją strefę relaksu!

Koncentrujemy się na tym, żeby Klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług, dlatego chętnie odpowiadamy na ich pytania, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – specjaliści ze Szczecina są gotowi do wszelkiej pomocy.

spOgrodowe-jacuzzi
spOgrodowe_meble
spOgrodowe_basen
spOgrodowe_taras