SPACE MANUFACTURE

space-manufacture-salon-niebieskie-krzesla-kanapa

SPACE MANUFACTURE — pracownia architektury wnętrz

Tworzymy kompleksowe projekty wnętrz i aranżacje. Wykonujemy projekty mieszkań, apartamentów, domów i domów szeregowych a także przestrzeń publiczną biura, kancelarie, restauracje. Projekty architektury wnętrz Space Manufacture dobrze ilustruje cytat Franka Lloyda Wright’a wolność pochodzi z wnętrza – każde wnętrze odzwierciedla indywidualne potrzeby naszych klientów. Projektowanie wnętrz to pasja i profesjonalizm zarazem wykonywany z największą dbałością o każdy szczegół. Naszym celem jako architekta wnętrz i kreatora jest stworzenie indywidualnej aranżacji wnętrza dopasowanej do potrzeb inwestorów, tak by dane wnętrze było nie tylko strefą komfortu domowego zacisza czy pracy, ale przestrzenią dedykowaną.

SPACE MANUFACTURE — jak wygląda praca przy projekcie?

Projektant wnętrz dba nie tylko o design i estetykę wnętrza, ale również o to realizacja była dopasowana do ustalonego budżetu oraz czuwa nad wdrożeniem projektu poprzez współpracę ze sprawdzoną ekipą remontową. Wyróżniają nas kompleksowe projekty wnętrz w pełnym tego słowa znaczeniu. Wnętrza projektowane począwszy od stworzenia układów funkcjonalnych, poprzez wizualizacje wnętrz, rysunki techniczne, projekt mebli na wymiar, zakupy z klientem, listę wyposażenia po autorski nadzór projektu. Etap realizacyjny dopełniany jest przez montaż zaprojektowanych na wymiar mebli wykonanych przez stolarza lub studio meblowe.

SPACE MANUFACTURE — etap dekoracji wnętrza

Projekt wnętrza wieńczy etap dekoracji – zasłony i dekoracja wnętrza. Zajmujemy się wnętrzem od zmian deweloperskich po dekorację wnętrza i każdy projekt szyty jest na miarę. Dla wymagających klientów do projektowanego wnętrza na życzenie projektowane i malowane są obrazy, tworzona jest rzeźba i ceramika, które mogą stworzyć integralną całość i niepowtarzalny klimat. Na potrzeby biznesu projektowana jest przestrzeń dla sztuki. Nasze studio wnętrz zajmuje się również home stagingiem i przygotowaniem wnętrza do sprzedaży bądź wynajmu. Obok kompleksowych projektów wnętrza, które są naszą specjalizacją, prowadzimy również konsultacje dotyczące wnętrz oraz przygotowujemy wizualizacje wnętrz i dekorujemy wnętrza.

SPACE MANUFACTURE — obrazy na płótnie

Obrazy to sztuka. Dla innych ścienna to dekoracja lub inwestycja, a może trzy w jednym? Płótna bardzo często goszczą w salonach i sypialniach. Upiększają ścianę i czynią całą aranżację kompletną. Stonowane kolorystycznie, subtelne i wtapiające się w tło, monochromatyczne, czy też pełne dynamicznych barw i przyciągające wzrok. Występujące solo, bądź stanowiące element wyszukanej kompozycji. Wiele zależy od gustu właścicieli oraz od stylistyki wnętrza.

space-manufacture-sypialnia-cegla-na-scianie
space-manufacture-salon-podloga-jodelka
space-manufacture-nowoczesna-klasyka-z-w-oskimi-korzeniami
space-manufacture-lazienka-marmur
spacemanufacture-d-biczer-kompleksowy-projekt-wnetrza