SpeedFloor.pl

zdjecia-pod-naglowkiem

SpeedFloor Modular – modułowe, bez klejowe, błyskawiczne w montażu posadzki z płytek z PCV (PVC) i LVT, PP lub EPDM

To system posadzek doskonale sprawdzających się w różnorodnych obszarach. Mogą być wykorzystywane nawet tam, gdzie inne rozwiązania okazują się nieskuteczne, kosztowne i czasochłonne. Wytrzymałość na ściskanie powyżej 500 kg/cm2 i to, że w ciągu godziny można zainstalować 40-60m2 i natychmiast zacząć posadzkę użytkować sprawia, że rozwiązanie te nie mają  sobie równych. Co więcej przy niewielkim nakładzie sił i bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi Klienci mogą samodzielnie je zainstalować.

SpeedFloor Remake – błyskawiczna modernizacja, odnawianie, doczyszczanie oraz zabezpieczanie posadzek i wykładzin dywanowych

Pro ekologiczne, realizujące zasadę ZERO Waste, niezwykle skuteczne i nisko kosztowe rozwiązania, na które udzielamy wieloletnią ( nawet do 30 lat ) gwarancję na nawierzchnię. Sprawdzona technologia w połączeniu  z niezwykle skutecznymi preparatami dające spektakularne efekty. To doczyszczanie, zabezpieczenie powierzchni posadzki,  modernizacja i nowy design każdej podłogi. To rozwiązania, które pozwalają na rezygnację ze zrywania zniszczonych, trwale zabrudzonych  istniejących podług i konieczności instalacji nowych. To sposób na przywrócenie lub nadanie parametrów użytkowych, wytrzymałości i nowego, świeżego wyglądu.

SpeedFloor ESD – antyelektrostatyczne posadzki modułowe, powłoki i nawierzchnie o właściwościach ESD

Rozwiązania pozwalające na błyskawiczne wykonanie niemal w każdej przestrzeni posadzki odprowadzającej lub rozpraszającej ładunki elektryczne. Technologia, która nie generuje kurzu, hałasu, przestojów. Nie wymaga skuwania, zrywania, klejenia, itd. Rozwiązania powłokowe pozwalają ma przywrócenie właściwości istniejącym posadzkom ESD jak i nadanie tych właściwości niemal każdej istniejącej posadzce; bez względu na jej rodzaj. To często najszybszy sposób zagospodarowania m.in. powierzchni przemysłowych, biurowych, technicznych na potrzeby stref specjalnych ESD.

sala-gimnastyczna
speedflor-straz-pozarna
speedfloor-basen
speedfloor-silownia