Starwax

starwax-baner

Środki czystości w sklepie internetowym Starwax

Marka Starwax powstała we Francji ponad 70 lat temu. Profesjonalna i najlepszej jakości chemia to połowa sukcesu w realizacji prac porządkowych w domu. Starwax to marka dla osób wymagających, entuzjastów wydajności, dla osób poszukujących fachowych rozwiązań w zakresie sprzątania i porządków. Od lat w naszych laboratoriach specjaliści badają i tworzą precyzyjne formuły, które pozwalają na oszczędne i precyzyjne czyszczenie wybranych miejsc. W sklepie internetowym Starwax znajdziesz wszystkie środki czystości, których potrzebujesz, by doprowadzić swój dom do perfekcyjnej czystości przy ekonomicznym wykorzystaniu preparatu.
W naszej ofercie znajdą Państwo środki do czyszczenia każdego pomieszczenia w domu: preparaty do drewna, płyny do podłóg, płyny do prania, płyny do mycia szyb oraz akcesoria do sprzątania. Jest w czym wybierać! Jednak liczba produktów, które możesz u nas dostać to nie jedyne, co wyróżnia nas wśród konkurencji.

Starwax, to starannie wyselekcjonowane produkty

Przy produkcji naszych środków dbamy o wysoką jakość naszych produktów i bezpieczeństwo użytkowania. Stąd możesz mieć pewność, że wszystkie środki czystości do domu znajdujące się w naszym asortymencie, to starannie wyselekcjonowane produkty.
Są one dokładnie przebadane w laboratoriach, aby dać Ci gwarancję doskonałych rezultatów i stuprocentowego bezpieczeństwa.
Każda formuła jest poddawana niezliczonej liczbie testów i kontroli, tak, aby dobrać najlepsze składniki, surowce i opakowania do konkretnego produktu.

Tradycyjne środki czystości od Starwax

Jesteśmy wierni tradycji i stosowanym od lat skutecznym składnikom. Właśnie dlatego, aby uczcić 70 rocznicę powstania firmy, stworzyliśmy wyjątkową serię środków czystości, opartej na tradycyjnych recepturach z dawnych lat. Linia Starwax The Fabulous to ponad 40 produktów przeznaczonych do sprzątania i pielęgnacji domu. Wśród nich znajdziesz między innymi sodę oczyszczoną, ocet gospodarczy bądź szare mydło. Dodatkowo, dzięki recepturom zebranym w książeczce z przepisami, samodzielnie przygotujesz tradycyjne środki do czyszczenia.

Starwax dba o ekologię

Obok tradycji cenimy również bycie na bieżąco z panującymi na rynku trendami. Staramy się iść z duchem czasu i przykładać wielką uwagę nie tylko do tego, by oferowane przez nas profesjonalne środki czystości były bezpieczne dla naszych klientów, ale również żeby były przyjazne naszej planecie. Śledzimy zachodzące na rynku zmiany i uważnie słuchamy tego, co do nas mówicie. Dlatego, podążając za potrzebami świadomych konsumentów, stworzyliśmy Starwax Soluvert – ekologiczne środki czystości, oparte wyłącznie na substancjach aktywnych pochodzenia naturalnego. Warto wspomnieć, że produkty tej linii posiadają certyfikat ECOCERT. Oznacza, to że zawierają więcej niż 95% składników pochodzenia naturalnego. Zaletą tych produktów jest ich wysoka wydajność i skuteczność oraz biodegradowalne składniki. Ponadto opakowania nadają się do recyklingu, co niewątpliwie przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów i mniejszej ingerencji w środowisko.

super-odwapniacz
starwax-specjalny-olej-do-drewna
starwax-plyn-do-mycia-plyty-kuchenne
starwax-ekspresowe-odtluszczanie
starwax-pielegnacja-nablyszczanie