Stawy kąpielowe

Stawy kąpielowe - Wieloletnie doświadczenie

Hydroidea od ponad 15  lat  specjalizuje się w projektowaniu stawów kąpielowych i stawów ozdobnych, które aktualnie zgodne są  z normami FLL oraz wytycznymi IOB i PSNWK. Firma należy do prekursorów w tej branży na polskim rynku. Pierwsze realizacje stawów kąpielowych i oczek wodnych powstawały przy udziale ekspertów pracujących obecnie dla firmy już w latach 90. ubiegłego stulecia. Aktualny dorobek, liczony w setkach zrealizowanych inwestycji, jakość usług na europejskim poziomie oraz  wieloletnie doświadczenie stawiają  Hydroideę w pozycji lidera wśród firm projektowych w dziedzinie architektury wodnej.

Najlepsze cechy naturalnych akwenów wodnych

Stawy kąpielowe i baseny ekologiczne to miejsca magiczne. Łączą w sobie najlepsze cechy naturalnych akwenów wodnych i basenów tradycyjnych. Gwarantują relaks w krystalicznie czystej wodzie i mogą zapewnić kontakt z naturą przez cały rok. Są urealnieniem marzeń o przestrzeni idealnej. Naturalnie pięknej, bezpiecznej i ekologicznej.

Kompleksowa pomoc

Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji: od doradztwa i profesjonalnych badań wody, poprzez nadzór nad wykonawstwem aż po pielęgnację i właściwe utrzymanie zbiorników wodnych. Dostarczamy unikalnych na skalę światową preparatów bakteryjnych oraz substratów mineralnych i wysokowydajnych złóż filtracyjnych

  • ul. Szachowa 1 budynek OKW lok. B11
  • 04-894 Warszawa
  • tel./fax: 22 610 17 72
  • mobile: +48 519 619 519
  • +48 511 420 420
  • biuro@hydroidea.com