STdekor

STdekor - wyjątkowa precyzja wykonania

Oferowane przez nas elementy charakteryzuje wyjątkowa precyzja wykonania oraz trwałość, którą zawdzięczamy powłokom wykonanym na bazie żywic akrylowych i starannie wyselekcjonowanych kruszyw, takich jak: kwarce, włókna szklane i inne dodatki. Pokrywając ochronnymi powłokami akrylowymi nawet najmniejsze detale sztukaterii na Państwa ręce oddajemy artykuły dekoracyjne o wysokiej odporności na degradacyjny wpływ warunków atmosferycznych, uszkodzenia mechaniczne oraz ścieralność. Naszym Klientom oferujemy bogaty wybór ekskluzywnych artykułów do dekorowania wnętrz oraz elewacji budynków

STdekor - powstał z połączenia magii detalu i najwyższej jakości

Warszawska pracownia STdekor powstała z połączenia magii detalu i produktu najwyższej jakości. Dostępna jest sztukateria do stosowania w różnych aranżacjach i konfiguracjach. Znajdą u nas Państwo produkty przeznaczone do dekorowania fasad i elewacji budynków oraz sztukaterię wewnętrzną do dekorowania wnętrz różnego przeznaczenia. Nasza sztukateria dekoracyjna uświetnia sale balowe i restauracyjne, foyer znakomitych teatrów, wnętrza ekskluzywnych hoteli oraz Państwa domy w Warszawie i w całej Polsce.
Szukacie Państwo najwyższej jakości i unikalnej sztukaterii?
U nas dostępnych jest wiele ciekawych rozwiązań dla Twojego domu, które zachwycają estetyką.

Bogaty wybór przez STdekor

Mamy nadzieję, że bogaty wybór oferowanych przez STdekor artykułów dekoracyjnych, pozwoli Państwu przeobrazić każde wnętrze w pomieszczenie pełne smaku i niepowtarzalnego piękna.
Ufamy, że oryginalne wzornictwo oraz wysoka jakość materiałów elewacyjnych przyczyni się do zachwytu Państwa wymarzonego domu wśród rodziny i przyjaciół.