STIEFEL EUROCART

STIEFEL-EUROCART-dzieci

STIEFEL EUROCART – co oferujemy?

Firma STIEFEL EUROCART została zarejestrowana w Polsce w 2000 roku. Od ponad 20 lat oferujemy mapy i plansze ścienne dla szkół, obecnie jest to ponad 170 tytułów. Wspierają one rynek pomocy dydaktycznych dla szkół, przedszkoli i firm. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy naszą działalność o sektor TIK (Technika informacyjno-komunikacyjna) dla szkół: monitory interaktywne, projektory, kamery, mikrofony, programy interaktywne, okulary VR – wirtualna rzeczywistość oraz wiele innych zagadnień edukacyjnych. Oferujemy swoją pomoc w realizacj projektów edukacyjnych w szkołach, pomagamy w wypełnianiu wniosków i ich realizacji.

STIEFEL EUROCART – nasze mapy szkolne

Wydawnictwa STIEFEL EUROCART w swojej ofercie proponuje ponad 90 tytułów map w tym dział szkolny z mapami fizycznymi, politycznymi: Świata, Europy, kontynentów, państw oraz mapy dla firm: drogowe, kodowe, organizacyjne, panoramiczne i satelitarne. Nasze mapy szkolne – ścienne, fizyczne czy polityczne – zostały wykonane tak, aby jak najdłużej służyć swoim użytkownikom. W różnych ich egzemplarzach zastosowano papier laminowany oraz oprawiono je w listwy drewniane lub metalowe.
Czytelne i funkcjonalnie zaprojektowane będą nieocenioną pomocą podczas wielu zajęć lekcyjnych.

STIEFEL EUROCART – nasze plansze

Wydawnictwa STIEFEL EUROCART łącząc tradycyjne i nowoczesne pomoce dydaktyczne do wspierania innowacyjnych form kształcenia oferuje ponad 100 tytułów plansz edukacyjnych – ściennych. Bogate w treści, obrazy, wykresy, schematy, ćwiczenia i informacje plansze są cennym źródłem wiedzy dla uczniów szkół podstawowych i szkół średnich. Przyswajanie informacji z wielu przedmiotów to bardzo trudne zadnie. Rolą nauczycieli jest, aby proces edukacji sprawiał uczniom jak najmniej problemów. Pomagają w tym nie tylko podręczniki, dzięki którym realizowana jest podstawa programowa. Wszelkie pomoce naukowe, takie jak plansze edukacyjne, to znakomity sposób, aby młodzi ludzie szybciej i sprawniej chłonęli wiedzę.

Plansze dydaktyczne są doskonałym pomysłem do aranżacji klas przedmiotowych. To na nich w czytelny i jasny sposób zaprezentowane są elementarne zagadnienia i podstawowe wiadomości. Uczeń, który mimowolnie spogląda na takie tablice, powtarza zrealizowany materiał. Może on stać się dzięki temu bardziej zrozumiały oraz interesujący.

STIEFEL-EUROCART-przyrodniczne-moduly
STIEFEL-EUROCART-mapy
STIEFEL-EUROCART-jakosc-powietrza
STIEFEL-EUROCART-profesjonalna-gra