Stodesek

Stodesek – nasza oferta

W Naszej ofercie znajdziesz półki, stoły czy stoliki kawowe, wszystko w eleganckim, prostym stylu. Chętnie podejmujemy indywidualne zlecenia takie jak szafki, komody, stoły na wymiar lub blaty, wszystko według podanych wymiarów oraz wymyślonych wzorów. Naszym celem jest tworzenie wysokiej jakości produktów za przystępną cenę, zależy nam na miłej i i uczciwej relacji z klientem.

Stodesek – poznaj nas bliżej

Poznaj osoby w naszej manufakturze. Karol jest właścicielem oraz współwykonawcą wszystkich przedmiotów. Uwielbia pracować w drewnie, ceni dokładność oraz porządek. Ciągle wymyśla nowe produkty i zdecydowanie za dużo myśli. Paulina zawodowo jak i prywatnie ekonomistka. Wszystkie wyliczenia muszą się zgadzać i nic nie może być ,,mniej więcej”. To Ona pilnuje wszystkich zamówień, gwarancji czy zwrotów. Stara się jak najlepiej obsługiwać klientów i odpowiadać na wasze wiadomości.

Szukasz solidnego i dobrze dopasowanego stołu do swojego domu?

To świetnie! Bo mamy dla Ciebie rozwiązanie które w 100% spełni twoje oczekiwania. A tak dokładniej… to Ty nam powiesz czego oczekujesz a my dla Ciebie przygotujemy wyjątkową ofertę! Stoły robimy według Twoich wytycznych, w oparciu o nasze doświadczenie, wspólnie ustalamy wymiary oraz możliwości konstrukcyjne, podpowiadamy jaka powinna być wysokość i ile osób się zmieści. Wystarczy do nas napisać która z powyższych konstrukcji i stylów Ci odpowiada, oraz podać wymiary, jeżeli masz już upatrzony konkretny model to prześlij nam zdjęcie, na podstawie tych danych przygotujemy wycenę. Pamiętaj to nic nie kosztuje!

  • Karol (pracownia) tel. + 48 665 261 515
  • Paulina (zamówienia) tel. + 48 721 708 023
  • kontakt@stodesek.pl