Studio 4 Projekty

Studio-4-Projekty-pokoj

Studio 4 Projekty – nasz cel

Naszą misją jest przywrócenie stolarstwu należnego miana sztuki użytkowej. Naszym celem jest dostarczanie klientom mebli niepowtarzalnych, estetycznych i solidnych – perfekcyjnie dopasowanych do przestrzeni, dla których zostały stworzone. Działamy od początku do końca manualnie i w oparciu o najwyższej jakości materiały. Wiemy, że najlepsze meble są jak instrumenty – muszą współgrać z otoczeniem. Dlatego tworzymy meble z duszą.

Studio 4 Projekty – z kim współpracujemy?

Studio 4 Projekty oferuje realizacje projektów dla klientów prywatnych. W takich realizacjach wykonujemy kuchnie, garderoby, biblioteki, nietypowe zabudowy, drzwi, meble na zamówienie. Studio 4 Projekty wykonuje również projekty dla wnętrz komercyjnych np. salony fryzjerskie, salony RTV, bary oraz restauracje. Współpracujemy również z artystami, muzeami i galeriami oraz wystawami w Polsce i za granicą.

Studio 4 Projekty – jak wygląda proces realizacji?

Zaczynamy od wnikliwego zapoznania się z przestrzenią pod umeblowanie. W domu klienta dokonujemy szczegółowych pomiarów, które pozwolą nam na jak najlepsze wkomponowanie mebli w wyznaczone miejsce. Adaptujemy na potrzeby produkcji projekt zewnętrznego architekta lub wykonujemy własny poparty realistyczną wizualizacją 3D. To dla nas punkt wyjścia do osiągnięcia efektu końcowego, który jest w pełni pożądany przez klienta. Doradzamy i dobieramy materiały, dopracowujemy koncepcję każdego elementu wykończeń i prezentujemy różne możliwości budżetowe. Nasza wycena obejmuje również czas realizacji – a dokładniej termin, którego dotrzymujemy. Bez zbędnych niejasności i opóźnień. Wykonujemy solidne meble i zapewniamy ich solidny montaż w domu klienta. To ważny moment, w którym wszelkie założone wymiary wpasowujemy idealnie w przestrzeń, dla której zostały zaprojektowane.

Studio-4-Projekty-wystwa
Studio-4-Projekty-kuchnia
Studio-4-Projekty
Studio-4-Projekty-wnetrze