Studio-Ogród

studio-ogrod-ogrod-dom-jednorodzinny

W Studio-Ogród zaprojektujemy Twój ogród

Jestem właścicielką firmy Studio-Ogród i działalność tę prowadzę od 1998 r. Z wykształcenia jestem architektem krajobrazu.
Wraz z oddanym zespołem z zaangażowaniem i wytrwałością wykonujemy zarówno małe, prywatne ogrody, jak i duże tereny zieleni miejskiej, osiedlowej oraz przy budynkach firmowych. Gwarantujemy Państwu fachową obsługę, sumienność i terminowość.
Najwyższą jakość wykonania usługi oraz konkurencyjne ceny.

Studio-Ogród oferujemy projektowanie, urządzanie i pielęgnacja terenów zieleni

W swojej ofercie posiadamy kompleksowe projekty ogrodów i terenów zieleni, inwentaryzacja zieleni oraz projekt gospodarki drzewostanem, kompleksowe wykonanie ogrodów i terenów zieleni, sadzenie roślin (w tym dużych drzew i krzewów).
Nasza firma zajmuje się również zakładaniem, renowacją, konserwacją trawników. Instalujemy donice ceramiczne, betonowe oraz drewniane. Jeśli marzysz o oczku wodnym w swoim ogrodzie lub pergoli również podejmiemy się takiego zadania.
Wykonujemy place zabaw, placów wypoczynku aktywnego, oraz innych nietypowych zleceń.

Aranżacja zieleni we wnętrzach biurowych, wystawowych i halach ekspozycyjnych.

Atmosfera oraz otoczenie w pracy wpływa na relacje pomiędzy pracownikami, zaangażowanie w wykonywane zajęcie, efektywność działań. Jeśli chcesz urozmaicić swoją przestrzeń biurową mamy dla Ciebie kilka propozycji.
Zajmujemy się aranżacją zieleni we wnętrzach biurowych. Tworzymy kompozycje kwiatowe z roślin żywych i sztucznych. Podejmujemy się realizacji również w halach ekspozycyjnych gdzie tworzymy różnorodne kompozycje.

studio-ogrod-ogrod-dom-wzor-z-roslin
studio-ogrod-realizacja
studio-ogrod-rosliny-plot
rosliny-osiedle-mieszkalne
  • Studio-Ogród
  • Ewa Mikulska
  • ul. Dembego 17a/61
  • 02-796 Warszawa
  • tel.: 501 074 565
  • ewamikulska@wp.pl