Strefa D

Strefa-D_zdjęcie-główne

Strefa D - kilka słów o mnie

Nazywam się Danuta Pietrowicz. Zajmuję się projektowaniem wnętrz w pracowni projektowej Strefa D, którą założyłam w roku 2010.
Projektowanie wnętrz to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim wielka pasja. Zawsze staram się, aby moje projekty były oryginalne, dopracowane i niepowtarzalne. Wszystkie realizacje wykonuję na indywidualne zamówienie. W mojej pracy podążam za nowoczesnymi trendami, ale przede wszystkim staram się dopasowywać do potrzeb klienta tak, aby był w pełni zadowolony z realizacji. Kieruję się również zasadą, że wnętrze musi być nie tylko pięknie zaaranżowane, ale też w pełni użytkowe.
Projektuję wnętrza prywatnych mieszkań, domów, a także przestrzeń użyteczności publicznej, m.in. restauracje, hotele, biura, gabinety kosmetyczne. Zajmuję się również home-stagingiem, czyli odpowiednim przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.

Oferuję współpracę w trzech obszarach – konsultacja, częściowe zaprojektowanie wnętrza oraz kompleksowy projekt.

Strefa D - podejmę się każdego wyzwania

Podejmuję wyzwania związane z realizacją nietypowych zleceń. Jeśli uważacie, że Wasze pomieszczenie jest zbyt wąskie, małe, ma zbyt dużą powierzchnię lub też zostało niewłaściwie wybudowane i nie do końca wiecie, w jaki sposób odpowiednio je zaaranżować, zapraszam do kontaktu.
Moja pracownia znajduje się w Słupcy (woj. wielkopolskie), ale dzięki internetowi oferuję również usługi „na odległość”. Wykonuję projekty dla klientów z całej Polski, a także z zagranicy.
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

  • Strefa D Danuta Pietrowicz
  • ul. Pileckiego 26/1
  • 62-400 Słupca
  • 519 345 230
  • kontakt@strefad.pl