STUE

stue-uchwyty-galki-masiadz

STUE - czym się zajmujemy?

Produkujemy różnego rodzaju uchwyty oraz gałki nie tylko do szafek kuchennych, ale również do każdego Twojego mebla zarówno w sypialni jak i łazience. Nasze uchwyty wykonane są z litego mosiądzu, z dbałością o najmniejszy detal. Są niczym biżuteria, która wyróżni Twój mebel od innych,  nada im blasku i niepowtarzalnego wyglądu. Jeżeli chcesz zmienić wygląd swojego pomieszczenia nasze produkty są świetną propozycją. Czasami sama zmiana uchwytów potrafi zmienić charakter pomieszczenia.
Spróbuj, nie będziesz żałować.

STUE - oferta gałek meblowych

Gałki meblowe ofertowane przez naszą firmę STUE wykonane są z  mosiądzu, który idealnie nadaje się do szafek kuchennych lub szafek w przedpokoju / salonie / łazience.  W ofercie posiadamy gałkę z oryginalnym krzyżakowym diamentowym wzorem. Będzie ozdobą każdego mebla, który nabierze biżuteryjnego blasku. Nasze uchwyty wykonywane są z wysokiej jakości mosiądzu, z dużą precyzją i dbałością o każdy detal. Gałki pokryte są bezbarwnym lakierem, który zabezpiecza mosiądz przed naturalnym patynowaniem.
Uchwyty należy czyścić tylko wilgotną delikatną ściereczką bez użycia środków chemicznych.

STUE - oferta uchwytów mosiężnych

W naszej ofercie znajdą Państwo uchwyty meblowe wykonane z mosiądzu. Posiadamy różne wersje kolorystyczne uchwytów czarne, złote oraz srebrne, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy Państwu  klasyczny, ponadczasowy wygląd szaf, frontów i szafek. Wykonane z dużą precyzją i dbałością o każdy szczegół, gwarantują trwałość przez długie lata.

uchwyty-do-mebli
stue-uchwyty-srebro-zloto
stue-uchwyt-czarny-srebrny
stue-okragle-galki
  • STUE Modern Design
  • Al. Niepodległości 606/610
  • 81-879 Sopot
  • +48 501605391
  • info@stue.eu