StyroProfil

Styroprofil - sztukateria elewacyjna

Produkowana przez nas sztukateria elewacyjna swoją trwałość zawdzięcza odpowiedniemu wypełnieniu profili, czyli zastosowaniu rdzenia z polistyrenu expandowanego EPS 200, który zostaje również pokryty specjalnymi masami utwardzającymi. W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty surowe, które wymagają dalszej obróbki, jak i utwardzone, które można od razu wykorzystać przy różnego rodzaju pracach wykończeniowych.

Poznaj nasze nowości

Nowością w naszej technologii produkcyjnej jest zastosowanie specjalnego tynku, który charakteryzuje się zwiększonym stopniem twardości. Na rdzeń nanoszony jest metodą natryskową lub też ciągnioną, dzięki czemu niemal natychmiast po zastosowaniu zwiększa trwałość naszego produktu. Takie rozwiązanie pozwala też uniknąć konieczności stosowania siatki z klejem. W ten sposób montowane elementy nie muszą być dodatkowo przygotowywane np. do położenia farby. Mogą zostać od razu zamontowane na elewacji.

Styroprofil - sztukateria styropianowa

Ze wszystkimi naszymi realizacjami mogą się Państwo zapoznać w salonie sprzedaży. Kolekcja STYROPROFIL obejmuje: gzymsy elewacyjne, opaski okienne, kolumny greckie, bonie narożne oraz listwy. Oprócz sztukaterii elewacyjnej dysponujemy także wewnętrzną sztukaterią styropianową – listwy przypodłogowe, sufitowe, oświetleniowe oraz rozety i dekory ścienne.

http://www.styroprofil.com.pl/
styroprofil kolumna na sali
styroprofil sztukateria drzwi
styroprofil kolumna
styroprofil sztukateria elewacyjna drzwi