Sufi-Design

Sufity podwieszane i napinane zmieniające wnętrza

Sufi Design od ponad 6 lat zajmuje się profesjonalnym montażem sufitów podwieszanych i napinanych. Firma działa na  terenie województwa zachodniopomorskiego. Cechuje się profesjonalizmem oraz nieskończoną kreatywnością. Przez lata zdobyła ogromne doświadczenie, specjalizując się w trudnych montażach sufitów podwieszanych oraz demontażach różnych projektów.

Sufity napinane oraz podwieszane od Sufi Design wyróżnia precyzja i wysoka jakość wykonania. Pierwsze z nich są genialnym sposobem na wizualną zmianę pomieszczenia. Mogą znacznie podkreślić jego zalety bądź optycznie je powiększyć. Z kolei sufity podwieszane można ozdobić dowolnym nadrukiem i stworzyć w ten sposób oryginalne wnętrze. Sięgnięcie po tego typu rozwiązania minimalizuje wielość powierzchni do ogrzewania oraz umożliwia stworzenie niepowtarzalnego oświetlenia pokoju. Sufity podwieszane są niezwykle estetyczne i funkcjonalne.

Sufi Design służy pomocą i fachowym doradztwem w kwestii wyboru sufitów podwieszanych i napinanych. Można dobrać ich rozmiaru, barwę, a także sposób montażu. Klienci na terenie Szczecina oraz okolic, mogą liczyć na wycenę i dojazd gratis.

——-

połysk4
transparent5
połysk3
182777869_4064132640306177_2111592674297005999_n

——-

tel. 503 389 229
sufitszczecin@gmail.com
ul. E. Orzeszkowej 7
74-100 Gryfino

Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Porcelana z niebieskim wzorem — klasyka w nowoczesnym wydaniu
Porcelana z niebieskim wzorem, to najpiękniejsza ozdoba stołu podczas każdego spotkania. Zachwyca...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *