Superpergole

pergola-zwijana-ogrod

Superpergole - kilka słów o naszej firmie

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo najnowsze rozwiązania architektury ogrodowej służącej do zadaszenia tarasu.
Solidne konstrukcje aluminiowe, wysokiej klasy tkaniny i silniki renomowanej marki Somfy zapewniają budowanym pergolom stabilność, funkcjonalność i niezawodność. Osłony boczne, rolety screen, żaluzje fasadowe, systemy szklane pełnią role zarówno praktyczne jak i estetyczne. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami: Selt, Dragon, Lewens, Somfy, Serge Ferrari i Dicson.
Na szczególną uwagę zasługują pergole żaluzjowe SELT, pergole PRO DRAGON. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę od projektu, wyceny po realizację. Współpracujemy z wiodącymi producentami oraz wykonawcami tarasów oraz systemów szklanych. Realizujemy zlecenia z całego kraju.

Superpergole - pergole zwijane

Pergole zwijane stanowią eleganckie i praktyczne rozwiązanie w naszym klimacie. Zapewniają osłonę przed intensywną operacją słoneczną, wiatrem i opadami. Pergola zwijana to rodzaj zadaszenia tarasu oparty na konstrukcji słupów aluminiowych o przekroju 80x140mm, lakierowanych piecowo. Dach ruchomy wykonany jest ze specjalnej tkaniny PES, odpornej na niskie i wysokie temperatury, odbijającej promieniowanie UV i w pełni wodoodpornej. System rynnowy odprowadza wodę z poszycia poprzez nogi pionowe do podłoża. Silnik z pilotem Somfy zapewnia szybkie zwijanie i rozwijanie dachu oraz właściwy naciąg tkaniny.
Daszek ochronny nad częścią gdzie „parkuje” zwinięta tkanina zapewnia jej ochronę na okres zimowy.

Superpergole - pergole żaluzjowe

Pergola ruchoma w postaci dachu żaluzjowego dozuje dostęp światła słonecznego, a w przypadku złych warunków pogodowych stanowi ochronę przed deszczem i wiatrem. Nieocenionym atutem tego typu pergol na taras jest nowoczesny design, eleganckie wykończenie oraz praktyczne zastosowanie w naszym klimacie. Pergola pozioma oparta jest na konstrukcji słupów z dachem w postaci lameli aluminiowych. Lamele obracają się wokół osi w systemie zamknij-otwórz. Pergola żaluzjowa SUNBREAKER sterowana jest za pomocą silnika z pilotem renomowanej firmy Somfy. Ukryty system rynnowy na każdym boku pergoli odprowadza wodę bezpośrednio do podłoża. Pergola może być oparta o ścianę lub naroże budynku lub stanowić wolno stojącą konstrukcję.

Superpergole - osłony boczne

Proponujemy Państwu rolety w systemie ZIIP. Jest to system rolet przeznaczony do rozwiązań zewnętrznych. Stanowią uzupełnienie pergoli tarasowych o boczne osłony. Dzięki specjalnej konstrukcji prowadnic oraz zastosowania zamka błyskawicznego trzymającego tkaninę roleta spełnia ochronę przed silnym wiatrem. Tkaniny screen są transparentne, dzięki mikro otworom pozwalają cieszyć się widokiem ogrodu przy zachowaniu intymności. Tkanina screen rozprasza światło słoneczne, odbija promieniowanie UV, powodując wychłodzenie wnętrza tarasu pod pergolą. Jednocześnie po pełnym zamknięciu osłania przed insektami oraz opadami deszczu.
Rolety sterowane są silnikiem Somfy. Pilot umożliwia sterownie zarówno dachem, roletami jak i oświetleniem.

superpergole pergola zwijana
superpergole pergola boczna
superpergole pergola żaluzjowa
superpergole pergola zabudowana
superpergole pergola biała