ŚWIECZKOWY ZAWRÓT GŁOWY

beecandle swieca-ogrodowa

ŚWIECZKOWY ZAWRÓT GŁOWY - czym się zajmujemy?

Świeczkowy zawrót głowy to połączenie pasji oraz zadowolonych klientów.
Jesteśmy producentem ekologicznych świec z wosku pszczelego, sojowego oraz ponadczasowych świec ogrodowych.
Nasze świece pełne wyjątkowych aromatów nadadzą Twoim pomieszczeniom wyjątkowego charakteru oraz smaku. W swojej ofercie posiadamy świece ogrodowe, domowe oraz woski zapachowe.

ŚWIECZKOWY ZAWRÓT GŁOWY- oferta świec ogrodowych

Twój ogród jest miejscem, które reprezentuje Ciebie. Nie musi być krzykliwy i nieuporządkowany. Sprawdź, jak rozświetla się dzięki naszym stylowym świecom w betonowej i ceramicznej formie. świeca Terra jest mała, to jest potężnym źródłem światła, rozświetli każdą imprezę w Twoim ogrodzie. Świetnie nada się do budowania klimatu podczas rodzinnych spotkań przy grillu.
Postawiona na stole ogrodowym umili Tobie i Twoim znajomym każdy wieczór. Osłonkę po wypaleniu świecy można użyć jako doniczkę, osłonkę do kwiatów, popielniczkę, organizer na stoliku ogrodowym lub na biurku w domu. Jeden produkt wiele zastosowań.

ŚWIECZKOWY ZAWRÓT GŁOWY - oferta świec domowych

Świeca Pik Chrom najlepiej sprawdzi się w ogrodzie lub domu Galwanizowana ceramika
cienkościenna z dodatkiem szkliwa lustrzano-złotego. Tak możemy technicznie określić tę obudowę. To jednak nie oddaje piękna, jakim emanuje świeca Pik. Kształt cylindra z wzorami przypominającymi kolce, to coś, co świetnie oddaje charakter kobiety żyjącej na własnych zasadach, lekko dominującej i czerpiącej z życia całymi garściami. To właśnie dla takich osób zaprojektowaliśmy tę świecę. Świeca Karo najlepiej sprawdzi się w ogrodzie lub domu Galwanizowana ceramika o bardzo cienkich ścianach, z której zrobiona jest obudowa, gwarantuje śliczny połysk i lustrzane odbicie otoczenia. Możesz się w niej przejrzeć! Wzory na obudowie zaprojektowaliśmy tak, aby oddawały elegancję, ale i odrobinę szaleństwa właścicielki. Osiągnęliśmy to dzięki niełatwym do jednoznacznego zakwalifikowania geometrycznym wzorom. Osłonki od świeczek po wypaleniu można użyć jako doniczkę, osłonkę do kwiatów, organizer na stoliku ogrodowym lub na biurku w domu.

beecandle-swieca-ogrodowa
swieca-czarna
swiece-w-ogrodzie
beecandle-swieca-biala