Swiss Meyer

Swiss-Meyer_Easy-Resize.com (1)

Swiss Meyer - my wyznaczamy standardy!

Projektując kabiny prysznicowe nie staramy się dorównywać obecnym standardom… My wyznaczamy standardy! Od lat jesteśmy znani klientom z użytecznych i funkcjonalnych rozwiązań łazienkowych. Zawdzięczamy to przede wszystkim nowoczesnej linii kabin i drzwi prysznicowych a także wanien, które tworzone są z najwyższą starannością, z użyciem sprawdzonych surowców i nowoczesnych rozwiązań, co przekłada się na niezawodność oraz perfekcyjny design.

W segmencie kabin i drzwi prysznicowych SWISS MEYER znajdą Państwo kabiny prysznicowe kwadratowe, półokrągłe i prostokątne oraz ścianki prysznicowe typu walk-in.

Swiss Meyer - Kabina prysznicowa wykonana z najwyższej jakości hartowanego szkła

Kabina prysznicowa od Swiss Meyer to produkt wykonany z najwyższej jakości hartowanego szkła o grubość od 6 do 8 mm, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i najwyższą estetykę wykonania. Wszystkie szyby są pokrywane innowacyjną powłoką Easy Clean, która znacznie ułatwia codzienne utrzymanie szyb kabiny w czystości.

Przez lata działalności wprowadziliśmy na rynek sporo nowych rozwiązań, ale za nasz największy sukces uznajemy ZAUFANIE, którym obdarzyli nas nasi klienci. Najpopularniejsze modele kabin oraz drzwi prysznicowych oferujemy w rozmiarach od 70cm do 160cm !

Jakość detali!

Zawiasy, rolki łożyskowane, uchwyty, wsporniki, profile montażowe… Wszystkie te elementy wykonane są z wysokiej jakości metalu !! Uważaj na tanie kabiny prysznicowe, w których stosowane są plastikowe zamienniki słabej jakości! SWISS MEYER to gwarancja szwajcarskiej jakości i precyzji wykonania.

Tak samo ważna jest dla nas jakość naszych produktów, jak, poziom obsługi klientów.
Codziennie do Państwa dyspozycji oddajemy zespół doświadczonych konsultantów, którzy chętnie odpowiadają na wasze pytania.
Zapewniamy wsparcie nie tylko przed zakupem, ale również podczas użytkowania naszych produktów.