System szuflad InnoTech Atira — rozwiązanie dla indywidualistów

Tworzysz meble z myślą o odbiorcy. Jego potrzebach, stylu, preferencjach. O tym, że jego rodzina każdego dnia musi czuć się komfortowo i bezpiecznie. Dzisiaj dowiesz się, jak połączyć ponadczasowy design z niezwykłą wygodą użytkowania.

Z tego artykułu dowiesz się:

– czym wyróżnia się system szuflad InnoTech Atira?
– jakie rozwiązanie szczególnie polecam?
– dlaczego warto współpracować z Hettich?

System szuflad InnoTech Atira — innowacja na miarę XXI wieku

Decydując się na wybór komponentów do produkcji mebli, na pewno zwracasz uwagę nie tylko na jakość i estetykę, ale również wszechstronne zastosowanie. System szuflad InnoTech Atira to doskonałe rozwiązanie zarówno do kuchni, jak i łazienek. Dzięki temu możesz kompleksowo realizować zlecenia, z dbałością o spójność i harmonię na każdym etapie produkcji. 

Twoim klientom spodoba się nowoczesny, wyrazisty design. Propozycja charakteryzuje się zdecydowanymi konturami i bogactwem kolorów. Zwróć uwagę na rozmaite warianty podwyższeń boków szuflad, dzięki którym możesz osiągnąć różne efekty, w zależności od zamysłu. Odbiorcy docenią też możliwość mądrej organizacji przestrzeni, która przyda im się podczas zwyczajnych, codziennych czynności. Ten cały potencjał jest zasługą tylko jednej oskrzyni, która wyróżnia się na tle standardowych propozycji gwarantując tak wiele rozwiązań.

Design niejedno ma imię

Dlatego Hettich oferuje swój system szuflad InnoTech Atira dosłownie każdemu. Dzięki niemu stworzysz niepowtarzalne meble kuchenne i łazienkowe, które odpowiedzą na potrzeby dzisiejszych, świadomych konsumentów. Kolory systemu to tradycyjne srebro i biel, ale na szczególną uwagę zasługuje antracyt. Surowy odcień idealnie wpisuje się we współczesne trendy wnętrzarskie. Fantastycznie sprawdzi się w modnych, loftowych pomieszczeniach, gdzie królują drewno, metal i matowe wykończenia.

Wewnątrz szuflad zamontuj relingi, które zapewniają różne możliwości jej zagospodarowania. W zależności od ich rozmiaru, długości i ilości stworzysz miejsce do składowania niewielkich drobiazgów, przydatne przede wszystkim w kuchniach. Z kolei meble łazienkowe śmiało mogą być wyposażone w przestrzenne szuflady podzielone na miejsce dedykowane większym ręcznikom czy kosmetykom.

Zaufaj doświadczeniu i innowacyjnym technologiom

Marka Hettich to światowy poziom. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy — oferowane propozycje, takie jak okucia, systemy szuflad czy zawiasy są tworzone przede wszystkim z myślą o ludziach i ich potrzebach. Zachwycają nietuzinkowym designem, ale ich głównym zadaniem jest pomoc w zaplanowaniu komfortowego wnętrza z założeniem rozsądnego zagospodarowania przestrzeni. 

Zapewne znasz stwierdzenie, że niemiecka jakość to synonim niezawodności. Hettich tylko potwierdza te słowa, dając ci wręcz nieograniczone możliwości kreowania funkcjonalnych mebli dla twoich klientów. System szuflad InnoTech Atira to jedna z propozycji, którą już teraz możesz wykorzystać w swojej firmie.

 

Napisany przez
Więcej od Julia
Rhizoma
SZTUKA I RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNE DLA MIŁOŚNIKÓW NATURY
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *