Szafa przesuwna z grafiką — czy jest dla ciebie?

szafa przesuwna z grafiką w sypialni

Szafa przesuwna z grafiką to ciekawe i oryginalne rozwiązanie. Spełnia funkcję nie tylko praktyczną, ale też dekoracyjną. Może być właśnie tym, czego potrzebujesz jeśli szukasz projektowych inspiracji do swojego mieszkania.

Z tego artykułu dowiesz się:

Szafa przesuwna z grafiką- rozwiązanie idealne?

szafa przesuwna z grafiką z lustrem

Przestrzenna organizacja Twojego wnętrza zaczyna się od największego miejsca do przechowywania w Twoim pokoju.

Przesuwna szafa z grafiką może być dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz nadać mu wyjątkowy charakter. Dzięki swojemu urokowi i funkcjonalności te oryginalne, przestronne szafy z nadrukowanymi na drzwiach obrazami od pejzaży po naprawdę abstrakcyjne rysunki stają się coraz bardziej popularne. Stylowe, nowoczesne i dopasowane do Twojego pomysłu i potrzeb.

zobacz-katalog

Szafa przesuwna z grafiką to jeszcze bardziej osobista szafa niż zwykła garderoba. Choć jej boki wykonane są zazwyczaj ze zwykłych materiałów, to całość wygląda naprawdę efektownie. Na jej przedniej części w miejscu, w którym zazwyczaj jest lustro, znajduje się wysokiej jakości naklejona grafika. Wybór odpowiedniego wzoru zależy tylko od Twojej fantazji. Takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne i pozwala w pełni wykorzystać mniejsze przestrzenie jak w przypadku klasycznej przesuwnej szafy, ale też dodaje oryginalności każdemu pomieszczeniu.

Możliwości w zakresie wyboru drzwi z grafiką do przesuwnych szaf jest tak wiele, że na każdym etapie projektowania możesz wybrać odpowiednie opcje i stworzyć dla siebie spersonalizowaną przestrzeń do przechowywania.

Możliwości stają się praktycznie nieograniczone.

szafa przesuwna z grafiką kobieta

Szafy przesuwne z grafiką są bardzo dekoracyjne, niezależnie od tego, w której części mieszkania postanowisz je umieścić. Istnieje wiele sposobów na zaprojektowanie własnych, niepowtarzalnych drzwi przesuwnych a nadrukowany na nich obraz można dostosować do stylu panującego w każdym wnętrzu. Szafy przesuwne z grafiką stają się coraz bardziej popularne, więc ich dostępność również staje się coraz większa. Obecnie możemy wybrać nie tylko gotowy wzór, ale także poprosić o realizację grafiki z własnego zdjęcia i dzięki temu umieścić na niej coś naprawdę osobistego.

Możemy nadrukować prawie każdy obraz na drzwiach, niezależnie od tego, czy jest to herb drużyny piłkarskiej w pokoju chłopca, sypialnia z motywem księżniczki dla dziewczynki czy wspólne rodzinne zdjęcie w pokoju dziennym. Może to być oryginalna grafika stanowiąca centralny punkt naszego przedpokoju lub piękny portret krajobrazowy, który zachwyci nie tylko nas, ale z pewnością i gości. Do najbardziej popularnych grafik w sypialniach należą pejzaże i krajobrazy, które doskonale pomagają się nam wyciszyć, gdy po ciężkim dniu kładziemy się do łóżka. Szafy przesuwne z grafiką mogą mieć też, w zależności od Twojej fantazji, wyszukane wzory i dzięki temu dodać elegancji całemu pomieszczeniu.

Szafa przesuwna z grafiką — do jakich pomieszczeń?

szafa przesuwna z grafiką z ciuchami

Szafę przesuwną z grafiką najlepiej umieścić w salonach, sypialniach czy przedpokojach, czyli w miejscach, w których będzie mogła zaprezentować cały swój urok. Takie rozwiązanie to świetna i praktyczna opcja, którą możesz zaprojektować na dowolny ze sposobów i dostosować do każdego stylu i wnętrza. Sprawia, że pomieszczenie wygląda estetycznie i sprawdzi się zarówno w dużych, jak i małych pomieszczeniach.

zobacz-katalog

Szafy przesuwne z grafiką nadają Twojemu mieszkaniu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki temu, że drzwi same w sobie są bardzo efektowne, unikniesz potrzeby stawiania dodatkowych dekoracji na małych przestrzeniach. Aby dowiedzieć się więcej o szafie przesuwnej z grafiką, polecamy Ci ten artykuł.

Napisany przez
Więcej od HomeandLife
Kolorowe płytki i mozaiki do łazienki Raw Decor:
Jak wprowadzić żywe barwy do Twojego wnętrza?
Kolorowe płytki i mozaiki do łazienki Raw Decor: Jak wprowadzić żywe barwy...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *