Sztuczne rośliny

sztuczne rośliny zdjęcie główne

Sztuczne rośliny – jesteśmy BEZPOŚREDNIM IMPORTEREM

Importujemy i dystrybuujemy donice dekoracyjne dla roślin żywych oraz sztucznych. Część z nich jest przeznaczona do wnętrz, a część ma uniwersalne zastosowanie – można ich używać i w pomieszczeniach, i na zewnątrz. Na rynku polskim jesteśmy jedną z niewielu firm z tej branży, które przedkładają jakość nad cenę. Współpracujemy z wieloma partnerami europejskimi i azjatyckimi.

Sztuczne rośliny – ZNAMY AKTUALNE TRENDY

By być na bieżąco, bierzemy udział w wielu targach branżowych – we Frankfurcie, w Londynie, w Mediolanie, a także w Kantonie i w Paryżu. Dzięki temu poznajemy najnowsze tendencje i mody obowiązujące w branży florystycznej. Gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdą Państwo najmodniejsze i najciekawsze sztuczne rośliny i donice.

Sztuczne rośliny – produkty PREMIUM

Po zapoznaniu się z ofertą różnych producentów sztucznych roślin znaleźliśmy produkty będące idealną alternatywą dla żywych okazów. Postawiliśmy na wysokiej jakości sztuczne rośliny, niemal nieodróżnialne – wzrokowo i dotykowo – od naturalnych. To właśnie takie rośliny sztuczne sprawdzają się najlepiej tam, gdzie nie można albo nie opłaca się hodować żywych. W przypadku pomieszczeń z przyciemnianymi szybami, bez okien, ze sztucznym światłem i klimatyzacją rośliny sztuczne okazują się najlepszym rozwiązaniem.

Obalamy mit, że rośliny i kwiaty sztuczne to byle jaki plastik. Wiemy, że aranżacja przestrzeni – biura, budynku, mieszkania – jest jak wizytówka. Dlatego rozumiemy, że oczekują Państwo produktów najwyższej jakości. I właśnie takie produkty oferujemy.

sztuczna monstera
sztuczna alokazja
sztuczne anturium
sztuczna monstera