Szuflady AvanTech You — rozwiązania szyte na miarę

hettich-szafa

Szuflady AvanTech You to idealne rozwiązanie, jeżeli chcesz zrobić wrażenie na swoich najbardziej wymagających klientach. Od teraz możesz zaoferować im jeszcze więcej wykończeń i elementów dekoracyjnych.

Z tego artykułu dowiesz się:

Hettich- części dla producentów mebli

hettich-szuflada

Firma Hettich to jeden z największych niemieckich producentów okuć meblowych z wieloletnią historią. W ich ofercie znajdują się między innymi zawiasy, uchwyty meblowe, a także systemy do drzwi przesuwnych, prowadnic czy szuflad, np. AvanTech YOU zapewniających Ci dużą swobodę pod względem wyboru kolorów, kształtów i materiałów. Z ich pomocą z łatwością będziesz mógł tworzyć własne projekty i spełnić wszystkie oczekiwania swoich klientów. Jeżeli poszukujesz innowatorskich rozwiązań, a nie jest znana Ci firma Hettich, koniecznie musisz się z nimi zapoznać.

 

System szuflad AvanTech YOU

Mnie zastanowiła nazwa tego nowatorskiego systemu. Dlaczego producent dopisał do niej nazwę YOU? Moją pierwszą myślą była personalizacja. Nie myliłam się, bowiem Hettich proponuje swoim klientom indywidualne rozwiązania. System szuflad AvanTech YOU możesz więc wzbogacić o nakładki na boki lub zaślepki od góry szuflady. Dzięki takim urozmaiceniom dostosujesz wygląd i funkcjonalność szuflad do wymagań i potrzeb swoich odbiorców. Poza wyżej wymienionymi dodatkami istnieje również możliwość doposażenia szuflady o oświetlenie LED. To aktualnie bardzo mocne rozwiązanie, które, nie ma co kryć, jest niezwykle praktyczne. Jak widzisz, AvanTech YOU dba nie tylko o komfort użytkowania, ale też o aspekty wizualne. Na nie zwraca uwagę każdy miłośnik nowoczesnego designu.

Szuflady AvanTech YOU

AvanTech YOU koncentruje się na Państwu, dostosowując się do Państwa indywidualnych potrzeb.

Warto się zdecydować

Jako producent mebli starasz się skoncentrować na tym, co najlepiej odpowiada wymogom Twoich klientów. Korzystając z systemu szuflad AvanTech You, możesz zapewnić im efektywne rozwiązanie, do różnych ich potrzeb. Cechuje je bezpieczne wypięcie frontu, a także komfortowa regulacja boczna i regulacja wysokości, dzięki czemu można uzyskać idealne szczeliny między frontami. Sam montaż frontu jest natomiast łatwy i intuicyjny przy jednoczesnym zachowaniu szerokiej gamy produktów. Cała koncepcja szuflad AvanTech YOU jest wydajna i zoptymalizowana kosztowo. Maksymalnie zorientowana na Ciebie i Twojego klienta.

 

Wyjątkowo cienkie boki szuflad (13 mm) nadają niezwykle elegancki wygląd meblom w kuchni w każdym stylu, a całkowity brak jakichkolwiek zaślepek czy otworów sprawia, że piękno to nie jest niczym zakłócone. Ich gładka powierzchnia jest nowoczesna i luksusowa, zachwycając przy tym nieskazitelnym pięknem. System szuflad AvanTech You cechuje nie tylko precyzyjna i bezpieczna regulacja, która ułatwi montaż, ale także idealne połączenie designu i funkcjonalności, które na pewno zrobi wrażenie na Twoich klientach. Dokładniejszych informacji odnośnie systemu tych szuflad dowiedzieć się możesz na stronie internetowej w zakładce AvanTech YOU.

 

Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Porcelana24 i kolekcja Luxor, która ozdobi każde przyjęcie
Porcelana24 to dystrybutor polskiej porcelany, która skradła niejedno serce. Kolekcja Luxor, jaka...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *