Tabre

tabre-stolik

Tabre — nowoczesny design

Zainspirowani kaszubskim krajobrazem zapragnęliśmy przenieść część natury do nowoczesnego, miejskiego stylu. Chęć tworzenia i rozwijania swojej kreatywności narastała w nas przez długi czas, co zaowocowało stworzeniem projektu Tabre Meble i Dekoracje- połączenia innowacyjnych rozwiązań, współczesnych oczekiwań i form, przy jednoczesnym silnym nawiązaniu do natury i prostoty. Wierzymy, że tworzone przez nas produkty okażą się idealnym dopełnieniem każdego wnętrza. W naszej pracy wspieramy się nowoczesnymi maszynami dzięki którym możemy nadać naszym produktom każdy kształt, dopasowując go do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W każdy tworzony przez nas produkt wkładamy serce, ale dopiero personalizacja nada mu duszy- dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów zamówienia indywidualnego.

Tabre — oferta stolików

We wnętrzach o niewielkim metrażu warto wprowadzić powtarzalny element. Może być to kolor albo struktura np. beton czy marmur. Dzięki temu stworzymy nie tylko spójne ale i ciekawe wnętrze. My proponujemy wprowadzenie nieoczywistego kształtu. Połączyliśmy heksy w formę przypominającą plaster miodu. Przy użyciu żywicy epoksydowej utworzyliśmy formę plastra miodu. Zdecydowaliśmy się także wprowadzić wypełnienie pojedynczych elementów. Dzięki temu stolik stał się interesującym dodatkiem do klasycznego, minimalistycznego wnętrza.

Tabre — stolik Hexy

We wnętrzach o niewielkim metrażu warto wprowadzić powtarzalny element. Może być to kolor albo struktura np. beton czy marmur. Dzięki temu stworzymy nie tylko spójne ale i ciekawe wnętrze. My proponujemy wprowadzenie nieoczywistego kształtu.
Połączyliśmy heksy w formę przypominającą plaster miodu. Przy użyciu żywicy epoksydowej utworzyliśmy formę plastra miodu. Zdecydowaliśmy się także wprowadzić wypełnienie pojedynczych elementów. Dzięki temu stolik stał się interesującym dodatkiem do klasycznego, minimalistycznego wnętrza.

Tabre — jak zabezpieczamy nasze stoliki?

Chcemy aby nasze produkty służyły Wam na lata, dlatego warto wspomnieć o zabezpieczeniu powierzchni. Pierwszym etapem jest zawsze przygotowanie drewna do impregnacji. Szlifowanie drewna nie tylko pozwala uzyskać równomierną strukturę, ale umożliwia lepsze wnikanie produktów zabezpieczających. Następnie uzupełniamy widoczne szczeliny żywicą epoksydową. W zależności od oczekiwanego efektu korzystać można z różnych metod ochrony drewna. My korzystamy z olejowosku. A konkretnie z 5 warstw olejowosku. Zawarty w mieszance olej wnika głęboko w drewno, utwardzając warstwy wewnętrzne. Wosk chroni zewnętrzną warstwę przed wnikaniem brudu i wilgoci. Dodatkowo olejowosk pięknie podkreśla strukturę drewna. Tak zabezpieczony produkt jest gotowy do użytku. Warto jednak pamiętać, że wosk wnikać będzie w drewno nawet przez 4 tygodnie! W tym czasie ważna jest pielęgnacja stołu.

stolik-drewniany-ze-wzorem-tabre
tabre-stolik-drewniany
tabre-stolik
stolik-drewniany
  • Tabre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Zamkowa 36/1
  • 83-300 Kartuzy
  • + 48 663 767 370 Piotr
  • + 48 691 212 122 Paweł
  • biuro@tabre.pl