Tappy

tappy-kanapa

Tappy — świat fototapet do twojego domu

Planujesz zmianę aranżacji wnętrza? Bez względu na to czy szukasz tapety do salonu, sypialni czy jadalni — w sklepie internetowym Tappy czeka wymarzona dekoracja. Odkryj niezwykłe, roślinne motywy, wzory inspirowane kamieniem naturalnym czy nowoczesne, abstrakcyjne propozycje.
Każda z fototapet została wykonana z najwyższej jakości materiałów w technologii, dzięki której jej aplikacja nie jest problematyczna. Dzięki temu możesz cieszyć się nową kompozycją przez długi czas, nie martwiąc się o jej krótką żywotność.

Tappy poleca się do twojej firmy

Jeśli prowadzisz swoją firmę, do której zapraszasz klientów, zadbaj o odpowiedni wizerunek. Tappy poleca fototapety, obrazy i plakaty o różnej tematyce — dzięki bogatej ofercie czekającej w sklepie internetowym dopasujesz dekoracje ścienne do swojej branży. Aby ułatwić ci wybór, Tappy przygotowało wizualizacje prezentujące wnętrza biur, salonów beauty, gabinetów lekarskich i weterynaryjnych, hoteli i klubów.

Tappy — przenieś swoją wizję na ścianę

Jeśli masz swój autorski pomysł na fototapetę, obraz lub plakat — Tappy go zrealizuje. Dzięki temu możesz liczyć na oryginalną dekorację, której nie posiada nikt inny. Chcesz codziennie patrzeć na kadr z ulubionego filmu? A może wolisz oglądać wizerunki swoich bliskich? Ogranicza cię tylko wyobraźnia. Tappy zajmie się resztą.

tappy-las
tappy-stoly-krzesla
  • Luxwiev Mikołaj Klonowski
  • Rogowo 1a
  • 63-840 Krobia
  • 723 961 581
  • 722 037 468
  • KONTAKT@TAPPY.PL