Tech Sterowniki, czyli sposób na inteligentny dom

smart-dom

Inteligentny dom to przyszłość. Czy wiesz, jaki system będzie odpowiedni dla ciebie i reszty domowników? Polecam ci usługi firmy Tech Sterowniki, o której za moment dowiesz się więcej. Sprawdź, jak wprowadzić do swojego domu praktyczne innowacje.

Z tego artykułu dowiesz się:

Tech Sterowniki — z nowoczesnością za pan brat

tech-sterowniki

Wyspecjalizowane sterowniki do różnego typu urządzeń to sztandarowe produkty tej firmy. Istnieje na rynku od 2004 roku i przez ten czas rozwijała się w kierunku nowoczesnych technologii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Tech Sterowniki zdobyły zaufanie tysięcy zadowolonych klientów, którzy dzisiaj są szczęśliwymi posiadaczami inteligentnych systemów smart dom.

 

Obecnie firma posiada imponującą powierzchnię 7500 m² i zatrudnia kilkuset specjalistów z różnych dziedzin. O niezawodności jej produktów świadczy chociażby fakt, że sprzedaje je nie tylko w Polsce, ale również w 19 innych europejskich krajach. Aktualnie Tech Sterowniki są liderem w produkcji urządzeń elektronicznych do ogrzewania różnymi źródłami energii.

Co czeka w ofercie?

tech-sterowniki-1

Sterowniki do urządzeń grzewczych dzielą się na kilka kategorii, o których ci opowiem. Pierwszą z nich są sterowniki do ogrzewania grzejnikowego. Ten system gwarantuje komfortową temperaturę i pełną kontrolę nad ogrzewaniem. Możesz liczyć również na niższe koszty oraz oszczędność czasu. Atutem jest też możliwość zdalnego sterowania oraz dbałość o środowisko.

 

Kolejna seria to łatwe w montażu sterowniki podłogowe, dzięki którym osiągniesz wysoki komfort cieplny. Prosty w obsłudze panel sterowania możesz obsługiwać również zdalnie, co znacznie poprawia wygodę użytkowania. W ofercie znajdują się też sterowniki do instalacji, pomp CO oraz zaworów mieszających. Co jest bardzo istotne dla mnie — wszystkie propozycje firmy Tech Sterowniki są nie tylko niezawodne, ale i w pełni bezpieczne.

czujnik-ogrzewnia

Sterowniki grzejnikowe

Wszechstronność i prostota w jednym

Czy to rozwiązanie jest dla ciebie?

tech-sterwoniki-2

Oczywiście. Sterowniki mają na celu przede wszystkim zwiększenie twojego komfortu. Dzięki nim masz całkowitą kontrolę temperatury w domu z każdego miejsca, w jakim się znajdujesz. Wygodna i intuicyjna aplikacja pozwoli ci przygotować dom na twój powrót lub wyregulować temperaturę dla domowników znajdujących się wewnątrz.

 

Te innowacyjne rozwiązania sprawdzą się w każdym domu, również twoim. Zdecyduj, które możliwości od Tech Sterowniki będą dla ciebie optymalne. A jeśli się wahasz — skontaktuj się z pomocną obsługą, która pomoże ci podjąć najlepszą decyzję.

O modernistycznych sposobach ogrzewania przeczytasz też w artykule „Ogrzewanie domu w nowoczesnym stylu”.

Napisany przez
Więcej od Sara Duszyńska
Drewniana wanna, inna niż wszystkie
Kto nie kocha drewna? Meble, dodatki i akcesoria z tego wdzięcznego materiału...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *