Tech Sterowniki

tech sterowniki sterownik rodzina w domu

TECH Sterowniki w Polsce i na świecie

Prężnie rozwijająca się firma TECH Sterowniki oferuje specjalistyczne sterowniki do wszelkiego rodzaju urządzeń. Ich sprzedaż odbywa się na terenie Polski, a także 19 krajów europejskich. W firmie tej pracuje kilkaset osób w wielu działach, a powierzchnia przedsiębiorstwa zajmuje aż 7500 m2. Działalność nastawiona jest na osiąganie sukcesów na niezwykle konkurencyjnym, trudnym i bardzo wymagającym rynku sterowania ogrzewaniem. Udaje jej się to zrealizować, dzięki doświadczonemu zespołowi ludzi z ogromną wiedzą i mnóstwem pomysłów.

Bogata oferta sterowników do urządzeń grzewczych

TECH Sterowniki zajmuje się produkcją certyfikowanych, funkcjonalnych, precyzyjnie dopracowanych sterowników do wszystkich rodzai urządzeń grzewczych. Sterowniki zapewniają dokładnie, strefowe ogrzewanie oraz temperaturę idealną w każdym pomieszczeniu. Dostępne są m.in. sterowniki grzejnikowe, podłogowe, do instalacji, regulatory pokojowe, sterowniki do energii odnawialnej, kominków, kotłów i wiele innych.

Proces produkcji sterowników jest całkowicie zautomatyzowany. Stale powstają nowe modele, a te, które są już dostępne, zostają ulepszone. Wszystkie przechodzą testy kontrolne sprawdzające ich działanie w różnych temperaturach. To zapewnia wysoką wygodę oraz długą żywotność ich użytkowania.

Dbałość o środowisko, inicjatywy społeczne i szkolenia

TECH Sterowniki dba o ochronę środowiska naturalnego, prowadząc bezpieczną utylizację zużytych urządzeń elektronicznych oraz zbędnych elementów. Dodatkowo ich produkty oznaczone są odpowiednim symbolem, jakim jest przekreślony kosz na śmieci, co oznacza, że zużyty sprzęt należy umieścić w odpowiednim punkcie, który zajmuje się recyklingiem odpadów.
Ponadto TECH Sterowniki angażuje się w różnego typu inicjatywy poprzez działalność sponsorską. Czynnie wspiera wydarzenia organizowane przez wiele podmiotów – lokalnych i ogólnopolskich. Chętnie bierze udział w wydarzeniach międzynarodowych, jakimi są targi branżowe.
Firma ta uwielbia dzielić się zdobytą wiedzą oraz wymieniać doświadczeniem. W tym celu organizuje bezpłatne szkolenia dla instalatorów, na których przedstawia swoje urządzenia, objaśnia sposób ich działania oraz obsługi i montażu. Mowa o wydarzeniu, jakim jest Akademia Instalatora, która odbywa się cyklicznie w siedzibie przedsiębiorstwa w Wieprzu i miejscowościach znajdujących się w różnych częściach Polski.

tech sterowniki sterownik biały 20-5
tech sterowniki sterownik czarny 20-5
tech sterowniki sterownik 20-5
tech sterowniki sterownik 23-5