Terradeco

Terradeco


Centrum płytek ceramicznych

Jesteśmy zgranym, młodym, ambitnym i kameralnym zespołem. Nasza platforma internetowa powstała z pasji do tworzenia pięknych wnętrz. Tempo życia w obecnych czasach spowodowało, że głównie świadczymy, wygodne z perspektywy klientów, usługi online. Oferujemy rozbudowaną ofertę z zakresu sprzedaży płytek ceramicznych przez internet.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju płytki ścienne lub płytki podłogowe, płytki mrozoodporne na balkon jak i wielkoformatowe na taras (łącznie ponad 15.000 wzorów). Szerokie portfolio produktów sprowadzanych z najlepszych fabryk hiszpańskich i włoskich, różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny sprawiają, że klienci coraz chętniej sięgają po zakup płytek do salonu lub łazienki drogą internetową w naszym sklepie.

Terradeco to nie tylko zakupy. Jest to przede wszystkim ogromna dawka inspiracji przedstawiających najnowsze trendy wnętrzarskie. Nasz nieustanny rozwój pozwala na kompleksowe doradztwo z zakresu technologii jak i sposobu ułożenia płytek, ponieważ współpracujemy z rzetelnym zespołem fachowców i projektantów. Poza standardowymi materiałami posiadamy w ofercie najnowsze wzory i coraz bardziej popularne w Polsce płytki heksagonalne, imitujące drewno, płytki patchworkowe oraz płytki o wzorze lastryko.

Dla naszego zespołu najważniejsze jest aby klienci w sposób wygodny i niezwykle przystępny znaleźli wszystko by realizować własne plany o funkcjonalnym i wyjątkowym wnętrzu. Przy wysyłce zamówień współpracujemy z profesjonalnymi firmami dostawczymi , które starają się aby każdy transport był bezpieczny i dotarł na czas.

——-

Polkama - Terradeco (2)
Polkama - Terradeco (5)
Polkama - Terradeco (3)
Polkama - Terradeco (6)

——-

tel. +48 696 014 398
sklep@terradeco.com.pl
ul. Kopczyńskiego 2b
60-682 Poznań

Napisany przez
Więcej od Sara Duszyńska
Prezentowe polecanki naszych Partnerów!
Prezent na Dzień Matki może być bardzo bezpieczny. Mam na myśli bukiet...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!