Terradeco

terradeco-salon

Terradeco to wygodny, intuicyjny sklep internetowy

W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju płytki ścienne lub płytki podłogowe, płytki mrozoodporne na balkon jak i wielkoformatowe na taras (łącznie ponad 15.000 wzorów). Szerokie portfolio produktów sprowadzanych z najlepszych fabryk hiszpańskich i włoskich, różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny sprawiają, że klienci coraz chętniej sięgają po zakup płytek do salonu lub łazienki drogą internetową w naszym sklepie.

Terradeco — pomożemy ci zaaranżować wymarzone wnętrze

Terradeco to nie tylko zakupy. Jest to przede wszystkim ogromna dawka inspiracji przedstawiających najnowsze trendy wnętrzarskie. Nasz nieustanny rozwój pozwala na kompleksowe doradztwo z zakresu technologii jak i sposobu ułożenia płytek, ponieważ współpracujemy z rzetelnym zespołem fachowców i projektantów. Poza standardowymi materiałami posiadamy w ofercie najnowsze wzory i coraz bardziej popularne w Polsce płytki heksagonalneimitujące drewno, płytki patchworkowe oraz płytki o wzorze lastryko.

Dla naszego zespołu najważniejsze jest, aby klienci w sposób wygodny i niezwykle przystępny znaleźli wszystko by realizować własne plany o funkcjonalnym i wyjątkowym wnętrzu. Przy wysyłce zamówień współpracujemy z profesjonalnymi firmami dostawczymi, które starają się, aby każdy transport był bezpieczny i dotarł na czas.

Najważniejsza jest Wasza satysfakcja

Prowadząc sprzedaż płytek przez Internet, bardzo poważnie podchodzimy też do bezpieczeństwa danych każdego klienta. Wszystkie dane, które potrzebujemy do zamówienia, są poufne. Jednocześnie satysfakcja kupujących jest dla naszego zespołu niezwykle istotna, dlatego zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać Państwa opinii i odpowiedzieć na pytania. Nasz dział obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Można także skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki Państwa opinii nasz sklep może jeszcze prężniej się rozwijać. Dzięki temu nasza praca jest naszą pasją.

terradeco APE Koen Miele Matt
terradeco-Marazzi Lume Turquoise
terradeco-MARAZZI CARACTER
terradeco-CODICER SONAR