TOBO

tobo-pokoj-dla-dziecka

TOBO – naszą specjalnością jest produkcja mebli

Firma TOBO Datczuk Spółka Jawna powstała w 1998 roku. Od tego czasu rozwijamy ją razem z naszym zespołem wykwalifikowanych pracowników. Każdy sukces jest dla nas bodźcem w kierunku doskonalenia swojej wiedzy oraz umiejętności tworzenia efektywnych rozwiązań przestrzeni do pracy i odpoczynku w domowym zaciszu. Jesteśmy otwarci na wszelkie innowacje i zmiany, które przekładają się na funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo produkowanych przez nas systemów meblowych. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy mebli przeznaczone do biur, recepcji, sal konferencyjnych, hoteli, banków, szpitali, szkół, przedszkoli, obiektów użyteczności publicznej oraz domów. Posiadamy kilka standardowych systemów meblowych, ale produkujemy również meble nietypowe, na zamówienie. Nowością są propozycje prozdrowotnych mebli dla osób niepełnosprawnych i seniorów. Produkty Tobo charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, które zostało docenione w wielu konkursach w Polsce, m.in. Dobry Wzór.

TOBO – kompleksowa obsługa klienta

Profesjonalnego doradztwa udzieli wysoko wykwalifikowana kadra handlowców, która pomoże odpowiednio dobrać asortyment. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup mebli w naszym salonie, handlowcy, we wskazanym przez Państwa miejscu, dokonają pomiarów oraz zaproponują kompleksową aranżację wnętrza. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu meblowego od poniedziałku do piątku w godzinach 8–16.

Nowoczesny zakład produkcyjny i wysoka jakość produktów

Zakład produkcyjny, w którym wykonywane są meble wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy, który jest systematycznie modernizowany. Posiadamy innowacyjny system zarządzania, który dba o efektywność produkcji. Wszystko po to, by uprawniać produkcję i podnosić jakość naszych produktów. O wysoki standard mebli dba wykwalifikowana kadra produkcyjna, która angażuje się w każde złożone zamówienie i realizuje je z należytą starannością. Od momentu powstania firmy kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość naszych mebli. Jesteśmy jedyną firmą na Podlasiu produkującą meble z płyty laminowanej, która posiada certyfikat ISO 9001 i 14001. Łącząc doświadczenie oraz dbałość o każdy detal możemy zagwarantować nie tylko walory estetyczne naszych mebli, ale również trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Nasze meble charakteryzują się funkcjonalnością, niezawodnością oraz nowoczesnym designem.

tobo-recepcja
tobo-pokoj-dla-dziecka
tobo-sypialnia
tobo-gabinet
  • tel.+48 662 055 425
  • tel. +48 85 674 94 31
  • tel. +48 85 674 94 01 /fax
  • biuro@tobo.pl