Trend inspirowany naturą, czy jak urządzić ponadczasowe wnętrze?

Nowoczesne wnętrza są pełne elementów inspirowanych naturą. Dzisiaj nie chcemy otaczać się bibelotami — zdecydowanie wolimy monumentalne dekoracje wnoszące do pomieszczeń elegancki, ale przyjazny styl.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie dekoracje są na topie?
– jakie są alternatywy dla drogiego kamienia?
– dlaczego warto wybrać produkty Max-Stone?

Nieprzemijający urok kamienia

Kamień naturalny od lat inspiruje projektantów i architektów wnętrz. Nic w tym dziwnego — ten surowiec jest na tyle wdzięczny, że można z jego pomocą aranżować różne współczesne style. Aktualnie szalenie modne jest stosowanie go na ścianach w pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnym, minimalistycznym czy industrialnym nurcie. Kamień pozwala komponować od niewielkich elementów ozdobnych po okazałe dekoracje okalające duże przestrzenie.

 

Stonowane kolory, a może awangardowe, odważne połączenia różnych odcieni? Decyzja należy do ciebie. Pamiętaj tylko o tym, że kamień najczęściej staje się najmocniejszym akcentem wnętrza i nie lubi konkurencji. Naturalny surowiec jest bardzo drogi i nie zawsze może pochwalić się wieloletnią trwałością.

 

Poznaj płytki drukowane Max-Stone

Być może zestawienie słów „druk” i „dekoracje” kojarzy ci się z fototapetami i plakatami. Dzisiejsza technologia pozwala na innowacyjny druk UV, dzięki któremu powstają przepiękne płyty realistycznie odwzorowujące kamień naturalny. Max-Stone jest firmą, która wykorzystuje tę nowoczesną wiedzę dając ci możliwość ozdobienia wnętrza ponadczasowym motywem kamienia. Płytki z kolekcji Natural Stone Effect łączą wizualne zalety kamienia z funkcjonalnymi walorami, jakich nie posiada ten materiał.

 

Produkty zachwycają wyjątkową, różnorodną estetyką. Są wykonane z naturalnych materiałów pozyskanych w sposób nieingerujący w środowisko, cechujących się wytrzymałością i łatwością w utrzymaniu w czystości. Max-Stone proponuje płyty w różnych wzorach i kolorach, by twój salon, sypialnia czy kuchnia były niepowtarzalne. Możesz do woli komponować ze sobą różnorakie modele tworząc autorskie aranżacje podkreślające twój wyjątkowy charakter.

Max Stone

Zaprojektuj wnętrza swoich marzeń!

Zaufaj doświadczeniu i wybierz wysoką jakość

Max-Stone tworzy płytki Natural Stone Effect z poszanowaniem środowiska. Ich produkcja nie zwiększa śladu węglowego. Atramenty UV stosowane przy druku są bezpieczne i nadają się do stosowania w zamkniętych pomieszczeniach. Same nadruki są wykonywane jednoetapowo, bezpośrednio na produkcie, dzięki czemu firma może ci zaproponować atrakcyjne ceny. Płytki są odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz wodę. Możesz więc stosować je we wnętrzach o podwyższonej wilgotności oraz na zewnątrz.

 

Są niezwykle trwałe — pokryte cienką, ale twardą warstwą farby, by cieszyć twoje oczy przez wiele lat. Polubisz je za wysoką jakość i idealne odwzorowanie barw, wzorów i struktur kamienia naturalnego. Już teraz odwiedź stronę Max-Stone, by zainspirować się do wprowadzenia nowoczesnych zmian we wnętrzu.

 

Napisany przez
Więcej od Julia
Włączniki światła z nutką nostalgii – ceramiczne dzieła sztuki
Włączniki światła mogą przybierać modny styl retro, który obecnie jest jednym z...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *