Twój wymarzony dom z bali – poznaj firmę Arex

Marzy ci się kawka na tarasie nie tylko latem? Chcesz codziennie budzić się w pięknym miejscu dostosowanym do twoich potrzeb? Wysokiej jakości, funkcjonalne domy z bali oferowane przez firmę Arex pozwolą ci spełnić sny o idealnym miejscu do życia.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie zalety mają domy z bali?
– które informacje o domach z bali są nieprawdziwe?
– gdzie zamówić wymarzony dom?

Dom z bali Arex - rozwiązanie dla wymagających

Naturalne drewno nie ma sobie równych wśród materiałów budowlanych dedykowanych budowie domu. Ten surowiec posiada właściwości kumulowania ciepła i reguluje wilgotność. To dlatego podczas upalnego lata nie odczuwamy gorąca i możemy się przyjemnie schłodzić siedząc na wygodnej kanapie w salonie. Z kolei zimą gromadzone ciepło jest oddawane, więc domownicy czują się komfortowo i nie muszą inwestować w formy ogrzewania tyle, co sąsiedzi mieszkający na przykład w murowanych budynkach.

 

W domu z bali panuje niekorzystny klimat fla rozwoju grzybów i pleśni. Jest za to doskonały dla ludzi i zwierząt. Firma Arex proponuje tworzy domy całoroczne w różnych stylach. Od przepięknej klasyki do modernistycznych trendów, z kompleksowymi rozwiązaniami, takimi jak instalacje grzewcze i odgromowe, przewody kominowe czy orynnowanie. 

Wady, które… nie istnieją

O domach z bali możesz słyszeć różne opinie, które często są nieprawdziwe. Razem z firmą Arex obalamy popularne mity. Jednym z nich jest przekonanie, że dom z bali jest łatwopalny. Fakt jest taki, że surowiec jest odpowiednio obrobiony, by ewentualny ogień ich nie trawił, a jedynie ślizgał się po powierzchni. Do tego należy dodać informację, że są poddawane procesowi impregnacji, które skutecznie zwiększają ognioodporność. Oczywiście bardzo ważną rolę gra tutaj profesjonalnie zamontowana instalacja elektryczna, ale to dotyczy nie tylko domów z bali, ale również standardowych mieszkań w blokach.

 

Możesz też spotkać się z opinią, że domy z bali nadają się do użytkowania wyłącznie latem. Nic bardziej mylnego! Arex jako firma z ponad 60-letnim doświadczeniem na rynku zapewnia, że jej realizacje pozwalają na naturalne oszczędzanie energii, a co za tym idzie – maleją koszty ogrzewania. 

Arex

Twój wymarzony dom

Arex - doświadczenie, wiedza, pasja

Zapewne domyślasz się, że do realizacji twojego marzenia o idealnym domu z bali polecam firmę Arex. Dlaczego właśnie ona? Niech za wieloletnim doświadczeniem przemawia bogate portfolio, w którym obejrzysz realizacje zarówno z Polski, jak i zagranicy. Każda z nich różni się od siebie, jednak łączy je jedno – to najwyższa jakość gwarantująca komfort i bezpieczeństwo domowników. Profesjonalne podejście to kompleksowa obsługa na każdym etapie realizacji – od projektu, poprzez adaptację, po wykonawstwo i aranżację wnętrz. Możesz więc ze spokojem oddać budowę nowego domu w ręce specjalistów, którzy zadbają o każdy element. 

 

Nie masz pewności, które rozwiązania odpowiedzą na wszystkie twoje potrzeby? Skontaktuj się z firmą Arex, by opowiedzieć o swoich preferencjach i otrzymać propozycje dopasowane do twoich oczekiwań. Już niebawem będziesz się cieszyć swoją oazą spokoju, w której z radością będziesz budzić się i zasypiać.

Napisany przez
Więcej od Julia
Ciemne czy jasne meble kuchenne? Sprawdź, czego potrzebujesz
Dzisiaj bardzo widoczne są dwa rodzaje aranżacji wnętrz w kuchni. Mianowicie w...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *